توزیع بیش از ۵۴ هزار اقلام بهداشتی برای جانبازان مازندرانی
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا بیش از ۵۴ هزار اقلام بهداشتی برای جانبازان مازندرانی تهیه شده است.
توزیع بیش از ۵۴ هزار اقلام بهداشتی برای جانبازان مازندرانی
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی یکشنبه ۱۰ فروردین ماه طی گفتگویی از توزیع بیش از ۵۴ هزار اقلام بهداشتی برای جانبازان این استان خبر داد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران ضمن تبریک ولادت با سعادت قمر بنی هاشم حضرت اباالفضل العباس (ع) که به روز جانباز نامگذاری شده است اظهار کرد: جانبازان، غیرت، دلیری و مردانگی را از حضرت عباس آموختند و نمونه بارز رشادت آنان را در دوران دفاع مقدس شاهد بودیم.
مظلومی با توجه به شیوع ویروس کرونا در استان و به منظور ارتقای سلامت جامعه هدف گفت: ۵۴ هزار اقلام بهداشتی شامل ۲۶ هزار و ۴۴۰ عدد ماسک و ۲۸ هزار و ۳۸۰ دستکش و هزار و ۳۰۸ لیتر مواد ضد عفونی کننده برای جامعه ایثارگری تهیه و در اختیار این عزیزان قرار گرفت.
وی اضافه کرد: همچنین ۶۰۰ عدد بسته برای جانبازان عزیز نخاعی استان تهیه و در درب منزل به آنان تحویل داده شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: بر اساس هماهنگی صورت گرفته با بنیادهای تابعه، در طول ایام نوروز بصورت تلفنی با جامعه ایثارگری در ارتباط بوده و مسائل درمانی و بهداشتی و شرایط جسمانی این عزیزان را مورد رسیدگی و پیگیری قرار می دهیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 333074