داخلی صفحه لرستان خبر
 
سید حسین نازاریان:
ارائه 1100 بسته بهداشتی ضدعفونی به ایثار گران
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۲ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۸
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان گفت: از ابتدای شیوع بیماری ویروسی کرولا تاکنون1100 بسته ضدعفونی و بهداشتی به ایثارگران اهداء شده است.
 
به گزارش "ایثار واحد لرستان" سید حسین نازاریان در مصاحبه با خبرنگار ایثار واحد لرستان ضمن تبریک سال نو و اعیاد شعبانیه و تهنیت روز جانباز به‌تمامی ایثارگران استان با اشاره به شیوع بیماری کرونا در استان اظهار داشت: اولین فعالیت بنیاد بر اساس اصل پیشگیری مقدم بر درمان، اطلاع‌رسانی به ایثار گران اختصاص یافت که در این راستا راه‌های پیشگیری و جلوگیری از بیماری از روش‌های مختلف انجام گرفت.
مدیرکل بنیاد افزود: از ابتدای شیوع بیماری ویروسی کرونا تاکنون 1100 بسته بهداشتی و ضدعفونی به ایثار گران high-risk شامل جانبازان 70 درصد، جانبازان شیمیایی متوسط به بالا و تعدادی از والدین و جانبازان صعب العلاج اهداء شده است.
نازاریان در ادامه گفت: این بسته شامل چند عدد ماسک و ژل ضدعفونی‌کننده و الکل هست که به تمام ایثارگران موصوف در همه شهرستان‌ها سطح استان توزیع گردید.
وی افزود: ساختمان‌های اداری سطح استان تاکنون چندین مرتبه ضدعفونی شده و طبق مصوبه ستاد مبارزه با کرونای استان هفته دوم فروردین ادارات بنیاد سطح استان تعطیل‌شده و به‌صورت کشیک و حضور حداقل یک کارمند اداره می‌شود.
نازاریان در پایان اظهار امیدواری کرد که همه ایثارگران فهیم و ارزشمند سطح استان به توصیه‌های بهداشتی صادره از دانشگاه علوم پزشکی و ستاد مبارزه با کرونای استان عمل نموده و از مراجعات غیرضروری به جد خودداری و در خانه بمانند تا شاهد از بین رفتن این ویروس در سطح جامعه باشیم و برای سلامتی کادر پزشکی که به‌نوعی در حال ایثارگری می‌باشند از در گاه خداوند بزرگ دعا نمائیم.
گفتنی است که بر اساس آخرین اعلام دانشگاه علوم پزشکی تعداد 713 نفر تا کنون در استان لرستان به این بیماری مبتلا شده اند. انتهای پیام/
 
کد مطلب: 333204