رضایتمندی جامعه ایثارگری سرلوحه اهداف بنیاد است
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۶
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز رضایتمندی جامعه ایثارگری را سرلوحه اهداف بنیاد دانست و اظهار داشت: تلاش در جهت خدمت به ایثارگران هیچگاه توقف پذیر نیست.
رضایتمندی جامعه ایثارگری سرلوحه اهداف بنیاد است
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با گرامی داشت یاد و خاطر شهدا و ایثارگران و تبریک اعیاد شعبانیه گفت: شهدا و ایثارگران با تقدیم بهترین هستی خود  بالاترین ایثار را داشتند و هیچ خدمتی نمی تواند جبران آن ایثارگری را داشته باشد.
وی تصریح کرد: خانواده های معظم شهدا و ایثارگران با دل‌هایی سرشار از ایمان در راه ارزش‌های اسلامی دین خود را ادا کردند، ما نیز امروز باید دین خود را به این عزیزان ادا کنیم. تکریم و توجه به خواسته‌های این خانواده‌های گرانقدر باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.
رستمیان رضایتمندی جامعه ایثارگری را سرلوحه اهداف بنیاد دانست و اظهار داشت: تلاش در جهت خدمت به ایثارگران هیچگاه توقف پذیر نیست. امروز حتی در شرایطی که کشور در حال مبارزه با ویروس کرونا قرار دارد باید تلاش کنیم تا به صورت غیر مستقیم و غیر حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت خود را انجام داده و به ایثارگران خدمت کنیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در بخش دیگر با اشاره به برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های سال جدید گفت: افق بنیاد پیشرفت و حرکت روبه جلو در حوزه تبلیغ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و برنامه ریزی جهت خدمت و رضایتمندی ایثارگران است. این امر مگر با برنامه ریزی و مهندسی درست نیروی انسانی، تلاش، کوشش و هم دلی و هم افزایی بیشتر محقق نخواهد شد. 
رستمیان گفت: با آغاز سال جدید تمامی خادمان شهدا در استان البرز باید کوشش کنیم تا امور خانواده‌های شهدا و ایثارگران که سرمایه‌های اصلی نظام اسلامی هستند در اولویت قرارگرفته و وضعیت معیشتی آنان در شرایط مطلوبی قرار گیرد.
رستمیان گفت: امروز امانت دار شهدا هستیم  و باید در راستای ارتقای فرهنگ دینی از جمله ترویج فرهنگ ایثارگری برای نسل امروز تلاش نمود، اکنون کارهایی انجام شده اما کافی نیست، باید مراقب نقشه ها و برنامه های شوم دشمنان بود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تاکید کرد: خادمان خانواده‌های شهدا و ایثارگران بهترین نوع زندگی اجتماعی را برای خود انتخاب کرده‌اند زیرا کار این افراد از ارزش بسیار بالایی در نظام اسلامی برخوردار است و امروز باید قدردان این نعمت باشیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 333353
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...