مجاهدت والدین شهدا پایه‌های انقلاب اسلامی را مستحکم کرد
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۰
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان اینکه مجاهدت و ازخودگذشتگی های والدین شهدا پایه های انقلاب اسلامی را مستحکم کرد، گفت: والدین شهدا یکی از مهمترین عوامل موفقیت های انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته هستند.
مجاهدت والدین شهدا پایه‌های انقلاب اسلامی را مستحکم کرد
 
به گزارش «ایثار»، سلیمان رستمیان در تماس تلفنی با خانواده شهیدان فهمیده ضمن تسلیت در پی ارتحال حاج «محمد تقی فهمیده»، والدین شهدا را یکی از مهمترین عوامل موفقیت های انقلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته دانست و گفت: والدین شهدا که عزیزترین هستی خود را در دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فدا کردند، اسوه‌های واقعی مقاومت و ایثار هستند. ایثار، مجاهدت و ازخودگذشتگی های والدین شهدا پایه های انقلاب اسلامی را مستحکم کرد.
وی افزود: حاج «محمدتقی فهمیده» نمونه واقعی حیات معنوی، صداقت، زندگی جاوید و الگوی راستین وفاداری به نظام و انقلاب بود که در راه انقلاب از بهترین سرمایه های خود گذشت و هر آنچه داشت خالصانه به میدان آورد و الگویی ماندگار از خود برجای گذاشت.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز تصریح کرد: همانگونه که شهید محمد حسین فهمیده به الگوی شهادت و ایثار تبدیل شد، والدین عزیز و بزرگوار این شهید والامقام نیز جزو خانواده های الگوساز، اسوه ساز و حماسه ساز در طول تاریخ هستند.
شایان ذکر است حاجیه فاطمه کریمی مادر بزرگوار شهیدان فهمیده نیز بانوی ایثارگری بود که ۱۲ اسفند ماه  ۹۸ به فرزندان شهیدش پیوست.
انتهای پیام/
کد مطلب: 333396
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...