جانبازان مایه افتخار نظام هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۳
مدیر کل بنیاد کرمانشاه گفت: عزیزان جانباز در طول دوران دفاع مقدس با ایثار و فداکاری‌های بی‌نظیری که از خود نشان دادند، آسایش، امنیت و اقتدار کشور را تضمین کردند و امروز مایه افتخار و سربلندی کشور هستند.
جانبازان مایه افتخار نظام هستند
 
به گزارش «ایثار»، در پی شیوع ویروس کرونا و مشکلات ناشی از این بیماری خطرناک، حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد کرمانشاه طی تماس‌های تلفنی با تعدادی از جانبازان به‌ ویژه جانبازان ۷۰ درصد استان، جویای احوالات و سلامتی این عزیزان شد.
حجت‌ الاسلام عسگری در این تماس‌های تلفنی که در طول ایام نوروز انجام شد ضمن تبریک فرارسیدن سال نو چگونگی رسیدگی به روند درمانی این عزیزان از سوی حوزه بهداشت و درمان بنیاد را پرس‌وجو کرد.
حجت‌ الاسلام عسگری در این گفت‌ و شنود از جانبازان عزیز به‌ عنوان سندهای پایداری و افتخار کشور یاد کرد و افزود: عزیزان جانباز در طول دوران دفاع مقدس با ایثار و فداکاری‌های بی‌نظیری که از خود نشان دادند، آسایش، امنیت و اقتدار کشور را تضمین کردند و امروز مایه افتخار و سربلندی کشور هستند.
همچنین مدیرکل بنیاد کرمانشاه در همین راستا طی تماس تلفنی با روسای ادارات بنیاد در ۱۴ شهرستان تابعه استان، ضمن اطلاع از وضعیت کاری همکاران در ادارات یادشده، خواستار توجه بیش‌ازپیش به امور درمانی جانبازان گران‌قدر ۷۰ درصد و خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر این شهرستان شد.
گفتنی است به دنبال شیوع بیماری کرونا در کشور، مدیرکل بنیاد کرمانشاه و حوزه بهداشت و درمان بنیاد استان کرمانشاه با تدابیر و تمهیدات اندیشیده شده و با هماهنگی به‌عمل‌آمده با معاونت غذا و داروی علوم پزشکی استان، نسبت به تهیه اقلام و بسته بهداشتی درمانی ویژه جانبازان ۷۰ درصد و ایثارگران اقدام کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 333416
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...