تداوم اقدامات گسترده بنیاد ایلام در پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام از تداوم اقدامات گسترده و بسیج امکانات بنیاد ایلام برای پیشگیری و مبارزه با کرونا در میان جامعه ایثارگری استان در سال جدید خبر داد.
تداوم اقدامات گسترده بنیاد ایلام در پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا
 
به گزارش «ایثار»، اسدالله تولیده روز یکشنبه در گفت و گو با جمعی از معاونان و مدیران بنیاد ایلام ضمن تبریک فرا رسیدن سال جدید و اعیاد شعبانیه با اشاره به اینکه سال ۱۳۹۹ از سوی مقام معظم رهبری به نام سال «جهش تولید» نامگذاری شده است، گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام با ادامه اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از همه توان برای تحقق شعار امسال بهره‌برداری خواهد کرد.
وی با ابراز تأسف از شیوع ویروس کرونا در کشور و بروز مشکلاتی که با شیوع این ویروس برای هموطنان عزیز به وجود آمده است، گفت: با توجه به اهمیت والای جامعه معزز ایثارگری و وجود افراد آسیب پذیر در میان این قشر عزیز، بنیاد ایلام از نخستین دستگاه‌هایی بود که خطر شیوع این بیماری را تشخیص و نسبت به تشکیل کمیته سلامت اقدام کرد و فعالیت بنیاد در این زمینه به صورت مستمر و جدی همچنان تا زمان عبور از شرایط فعلی و شکست کرونا ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به تمهیدات و اقداماتی که بنیاد ایلام در مبارزه با کرونا به انجام رسانده است، ادامه داد: گندزدایی و ضدعفونی فضای اداری در ستاد استان و شهرستان‌های تابعه جهت حفظ سلامتی کارکنان و مراجعین بصورت مستمر انجام می شود.
اسدالله تولیده با بیان برخی از مهمترین اقدامات بنیاد ایلام جهت انجام امورات اداری تا زمان شکست کرونا و بازگشت به روال عادی، ادامه داد: برخی از مهمترین برنامه هایی که متاثر از مصوبه ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا و رعایت فاصله گذاری اجتماعی بصورت قبلی قابل انجام نیست با استفاده از روشهای جایگزین انجام  می شود.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام افزود: دیدار با جامعه معزز شاهد و ایثارگر بصورت تلفنی ادامه خواهد یافت و بازرسی و ارتباط با بنیادهای شهرستانهای تابعه از طریق ویدئو کنفرانس انجام خواهد شد.

ضرورت افزایش توان دفاعی برای مقابله با جنگ بیولوژیک 
به منظور مقابله با کرونا و افزایش آمادگی لازم جهت دفاع در مقابل حمله بیولوژیکی، عملیات بزرگ دفاع بیولوژیک و گرامیداشت شهدای سلامت، با حضور اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و جمعی از مسئولان در ایلام آغاز شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در گفتگو با ایثار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای سلامت، گفت: همانگونه که به برکت خون شهدا و با بهره گیری از روحیه ایثار و مقاومت توانسته ایم در زمینه دفاعی و موشکی، دشمن را وادار به عقب نشینی کنیم، باید با افزایش توان دفاعی در جنگ بیولوژیک نیز به مرتبه‌ای از توانمندی برسیم تا در مقابل این بیماری نیز برتری پیدا کنیم.
انتهای پیام/
کد مطلب: 333417
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...