تماس تلفنی با ۵۴۴ خانواده ایثارگر استان قزوین در ایام نوروز
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در گفت‌وگو با خبرنگار ایثار واحد قزوین گفت: تماس تلفنی با ۵۴۴ خانواده‌ شاهد و ایثارگر به منظور احوالپرسی، تبریک اعیاد شعبانیه، برقراری ارتباط عاطفی و جویا شدن از وضعیت زندگی آنها در ایام نوروز برقرار شد.
تماس تلفنی با ۵۴۴ خانواده ایثارگر استان قزوین در ایام نوروز
 
به گزارش «ایثار»، غلامرضا حقایق‌پور ضمن اعلام این خبر، تجلیل و تکریم از فداکاری‌های ایثارگران با استفاده از فضای عاطفی حاصل از برقراری تماس و افزایش کمی ارتباطات را از دیگر اهداف اجرای طرح تماس تلفنی با ایثارگران برشمرد.
وی افزود: در این تماس تلفنی، ایثارگران درخواست‌ و مشکلات خود را مطرح کردند تا مسئولان مربوطه اقدامات لازم را جهت رفع آنها انجام ‌دهند.
حقایق‌پور با بیان اینکه طرح سپاس، دیدار با جامعه ایثارگران در دستور کار بنیاد است، گفت: مسئولان و کارکنان این نهاد در مناسبت‌های مختلف مانند ایام نوروز با تعداد قابل توجهی از این عزیزان دیدار می‌کنند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین ادامه داد: امسال به دلیل پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، اجرای طرح فوق متوقف شد و برقراری تماس تلفنی با این عزیزان جایگزین آن شد.
وی اضافه کرد: مسئولان بنیاد استان قزوین از هر راهکاری جهت برقراری ارتباط با جامعه ایثارگران استفاده می‌کنند تا بتواند ضمن رفع مشکلات آنها، بهترین خدمات را به این قشر معظم جامعه ارایه دهند.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 333429
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...