رویکرد سلامت محور بنیاد به جانبازان یک اصل ضروری است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۹
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با بیان اینکه اقدامات درمانی برای ایثارگران با قوت و جدیت مورد پیگیری قرار می گیرد گفت: رویکرد بنیاد نسبت به جامعه ایثارگری بویژه جانبازان سرافراز قطع نخاعی در بخش درمان، سلامتی این عزیزان است و این نگاه در بنیاد، یک اصل ضروری است.
رویکرد سلامت محور بنیاد به جانبازان یک اصل ضروری است
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی دوشنبه 18 فروردین ماه در نشستی که با حضور معاونین توسعه مدیریت و منابع انسانی، بهداشت و درمان و روسای ادارات بازرسی و مرکز توانبخشی امام علی (ع) برگزار شد، گفت: جانبازان اسطوره های مقاومت و مظهر عزت و بالندگی کشور محسوب می شوند.
وی با بیان اینکه اقدامات درمانی برای ایثارگران با قوت و جدیت مورد پیگیری قرار می گیرد اظهار داشت: رویکرد بنیاد نسبت به جامعه ایثارگری بویژه جانبازان سرافراز قطع نخاعی در بخش درمان، سلامتی این عزیزان است و این نگاه در بنیاد، یک اصل ضروری است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران تصریح کرد: آنچه در موضوع سلامت ایثارگران بیشتر باید مورد توجه قرار گیرد پیگیری شرایط جسمی این عزیزان است که این موضوع از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان، با اولویت خاصی صورت گرفته است.
مظلومی بر ارتباط تلفنی و هفتگی با جانبازان نخاعی تأکید کرد و گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا، اطلاع رسانی لازم و به موقع برای حفظ سلامت جانبازان عزیز نخاعی به طور مستمر انجام می‌شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 333491
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...