انتشار یکصد و هفتاد و ششمین شماره «شاهد نوجوان»
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۶
تازه‌ترین شماره نشریه «شاهد نوجوان» با ویژه‌نامه‌ای به مناسبت فرارسیدن نوروز سال ۱۳۹۹ منتشر شد.
انتشار یکصد و هفتاد و ششمین شماره «شاهد نوجوان»
 
به گزارش «ایثار»، شماره‌ ۱۷۶ نشریه «شاهد نوجوان» حاوی مطالبی مانند «چون بهار آسمانی در بهار نوجوانی»، «مهم‌ترین اخبار نوجوان»، «پدر یتیمان»، «پشتیبانی مردم باعث پیروزی شد»، «داستان مصور»، «میهمان خدا»، «عالم علوم»، «نوروز و بچه‌کشون» و «صواب صله رحم» است.
در بخشی از مطلب «نوروز و بچه‌کشون» می‌خوانیم: «یادآوری خاطرات نوروز لبخند را بر لب‌های رحمان‌دوست می‌نشاند. وقتی از او می خواهیم از خاطرات نوروز دوران نوجوانی‌اش تعریف کند، می‌گوید: «آن زمان اسفندماه به ماه بچه کشان معروف بود. بچه‌های آن دوران پا به پای بزرگترها در خانه تکانی عید کمک می کردند. از شستن فرش‌ها در کوچه تا تمیز کردن دیوارها همه کاری را انجام می دادیم به این امید که عید شود و شیر شیره‌ای بخوریم. شیر شیره خوراک خاص همدانی ها بود. به این شکل که خوشه های انگور را در خمره‌های گلی ریخته و رویشان سرکه می ریختند و زیر خاک دفن می‌کردند تا برای عید برسد. عید از زیر خاک درمی‌آوردند، خوراک ترشی بود که دیدنش هم لذت بخش بود».
صاحب امتیاز ماهنامه فرهنگی اجتماعی «شاهد نوجوان»، بنیاد شهید و امور ایثارگران است و این شماره از ماهنامه به مدیرمسئولی و سردبیری «رحیم نریمانی» و با مدیریت اجرایی «خدیجه اکبری» و به بهای ۲۰ هزار تومان به چاپ رسیده است.
علاقه مندان برای مشاهده آنلاین و دریافت رایگان این مجله می توانند به سامانه شاهد الکترونیک به نشانی mag.navideshahed.com  مراجعه و یا با شماره ۸۸۸۲۳۵۸۴ امور مشترکین مجلات شاهد تماس بگیرند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 333521
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...