روند ارائه خدمات بهداشتی به ایثارگران مازندران تا پایان کرونا ادامه دارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۸
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در خصوص اقدامات این بنیاد در رابطه با مقابله با بیماری کرونا گفت: روند ارائه خدمات بهداشتی به جامعه ایثارگری استان تا پایان این ویروس منحوس ادامه خواهد داشت.
روند ارائه خدمات بهداشتی به ایثارگران مازندران تا پایان کرونا ادامه دارد
 
به گزارش «ایثار»، هدایت مظلومی روز دوشنبه ۱۸ فروردین ماه با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام «جهش تولید» گفت: همه ما باید رهنمودهای دلسوزانه مقام معظم رهبری را در جهت تحقق و عملی کردن شعار سال ۹۹ سرلوحه کار خود قرار دهیم.
وی همفکری، استفاده از نظرات و پیشنهادات کارشناسی همکاران در جهت اجرای برنامه های سازمان را مفید دانست و اظهار کرد: در سال ۹۹ با یک عزم و اراده جهادی به خانواده های شهدا و ایثارگران خدمت کنیم‌.
مظلومی گفت: ما در قبال خانواده های شهدا و ایثارگران یک وظیفه ذاتی بر عهده داریم که باید به نحو شایسته این مهم را به منصه ظهور برسانیم
مدیر کل بنیاد مازندران بر تعیین تکلیف نیروهای پروژه ای، نظارت بر هزینه ها، جمع بندی مالی،  شاخص ها ارزیابی عملکرد، پر رنگ کردن برنامه های مرکز هاتف و تلفن ۱۶۱۶، پاسخگویی به مکاتبات، پیگیری امور و دقت در کار تاکید کرد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در خصوص اقدامات این بنیاد در رابطه با مقابله با بیماری کرونا گفت: روند ارائه خدمات بهداشتی به جامعه ایثارگری استان تا  پایان این ویروس منحوس ادامه خواهد داشت.
انتهای پیام/
کد مطلب: 333527
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...