​تمام بخش‌های بنیاد در مسیر خدمت رسانی به ایثارگران قرار دارد
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۴
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران گفت: همه بخش های بنیاد در مسیر خدمت رسانی به جامعه شاهد و ایثارگر قرار دارند و در این مسیر کارکنان باید تمام تلاش خود را بکار گیرند.
​تمام  بخش‌های بنیاد در مسیر خدمت رسانی به ایثارگران قرار دارد
 
به گزارش «ایثار»، عبدالله مرتضوی صبح امروز ۱۹ فروردین ماه ۹۹ در نخستین جلسه شورای معاونین بنیاد شهرستانهای تهران در سال جدید با اشاره به ضرورت دقت در مستندسازی برنامه‌ها در قالب شاخص‌های اختصاصی و عمومی گفت: در جهت پویایی و تحرک سازمانی باید فعل خواستن را در ذهن خود محقق کنیم.
مدیرکل بنیاد شهرستانهای استان تهران با بیان اینکه در بازبینی و تطبیق شاخص‌ها باید با ظرافت عمل کنیم اظهار داشت: هدف ما در ارزیابی عملکرد، برخوردار بودن از یک سازمانی پاسخگو، ایده آل و خدمت‌رسان به جامعه هدف است.
مرتضوی تصریح کرد: هدف بنیاد در رابطه با ارزیابی عملکرد دستگاه، سنجش سازمان و بهبود بخشیدن خدمات به جامعه هدف و رضایتمندی این عزیزان است.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستانهای استان تهران گفت: ارائه خدمت به ایثارگران در سایه تقویت فرهنگ سازمانی، استفاده مناسب از نیروی انسانی و مشارکت و همکاری مثبت کارکنان محقق خواهد شد. همه بخش های بنیاد در مسیر خدمت رسانی به جامعه شاهد و ایثارگر قرار دارند و در این مسیر کارکنان باید تمام تلاش خود را بکار گیرند.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 333536
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...