داخلی صفحه ایلام خبر
 
پیام تبریک مدیرکل بنیاد استان ایلام به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۷
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در پیامی ۲ اردیبهشت ماه، سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.
پیام تبریک مدیرکل بنیاد استان ایلام به مناسبت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ متن پیام اسدالله تولیده به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

اگر سپاه نبود، کشور هم نبود. حضرت امام خمینی(ره)

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوم اردیبهشت ماه سال ۱۳۵۸ و در آغازین روزهای انقلاب، با تدبیر حکیمانه حضرت امام خمینی(ره) تشکیل شد و مسئولیت‌های خطیر و سنگینی را در راه پاسداری از انقلاب، دفاع از نظام و آرمان‌های بلند امام راحل عظیم الشان و شهدای گرانقدر عهده دار شد و در این راستا کارنامه درخشانی، در تاریخ پر افتخار ایران اسلامی به یادگار گذاشته است.
این بازوی توانمند نظام در میادین سختی همچون دفاع مقدس و بحران های گوناگون برگ‌های زريني از حماسه، ايثار و افتخار در تاريخ كشور رقم زده و امروز از تجربه ای گرانسنگ برخوردار است، بطوریکه دشمنان این مرز و بوم ‌با همه ترفندهای شیطانی خود‌ قادر نیستند روند رو به اعتلای این نهاد مقدس ‌را ‌متوقف سازند.
سبزپوشان خدوم در این نهاد انقلابی در تمام صحنه‌هایی نظیر جنگ، سیل، زلزله و ... که کشور و مردم را در خطر دیده‌اند، سینه سپر کرده‌ و حضور جدی و فعال آنان کارساز و موثر بوده و از زمان شیوع ویروس کرونا در کشور نیز همچون گذشته در حمایت از مردم و مقابله با کرونا به نحو احسن نقش آفرین و اثرگذار بوده اند.
سالروز تاسیس این نهاد مقدس فرصت مغتنمی است که از تلاش ها و رشادتهای همه نیروهای مکتبی و جان برکف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که همواره بر دفاع از آرمان‌های انقلاب اهتمامی جدی ورزیده‌اند، قدردانی کنیم.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تجلیل از حماسه سازی‌های ایثارگران و رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس، سربلندی و توفیق بیش از پیش این نیروی مکتبی و مردمی در سایه اتکا به قدرت لایزال الهی، تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و نایب برحق ایشان فرماندهی معظم کل قوا حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای در راستای تحقق رسالت‌های نظام و انقلاب از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.


اسدالله تولیده
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام
کد مطلب: 334376
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور