داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
بنیادشهید قشم افتتاح شد
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۷
اداره بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان قشم روز یکشنبه، 7 اردیبهشت ماه با حضور فرماندار این شهرستان و مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان رسماً آغاز به کار کرد.
بنیادشهید قشم افتتاح شد
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان؛ مدیرکل بنیادشهید و امورایثارگران استان طی جلسه ای که در حاشیه این افتتاحیه با علیرضا نصری، فرماندار شهرستان قشم داشت ضمن گرامی داشت یاد و خاطر شهدا به ویژه سردار سپهبد شهیدحاج قاسم سلیمانی گفت: هدف از استقرار این نهاد ارزشمند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، پیگیری اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر، تأمین مسکن خانواده های شهید و ایثارگران، دیدار و دلجویی از جامعه هدف و ساماندهی گلزار شهدا است.
عطا ناوکی افزود: با همدلی، همکاری و تعاملی که با سایر دستگاه های اجرایی خواهیم داشت بی شک خدمات مطلوب تری به جامعه هدف ارائه می کنیم.
 وی یادآور شد: شهرستان قشم 180 ایثارگر دارد که باید به آنها خدمات دهی کرد.
در این جلسه مهندس نصری، فرماندار شهرستان قشم اظهار داشت: استقرار بنیادشهید و امورایثارگران در قشم بخشی از برکات دولت تدبیر و امید است.
ایشان جهت حمایت و پشتیبانی از برنامه های اداره بنیادشهید اعلام آمادگی کرد و افزود: امیدوارم بتوانیم در کنار یکدیگر مشکلات جامعه شاهد و ایثارگر را به حداقل برسانیم.
در پایان جلسه نرگس بحرینی یکی از پرسنل اداره کل بنیادشهید هرمزگان رسماَ به عنوان رئیس اداره بنیادشهید و امورایثارگران شهرستان قشم معرفی شد.
انتهای پیام./
 
 
کد مطلب: 334808
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور