حجت الاسلام والمسلمین شهیدی تأکید کرد:
ضرورت اجرای برنامه‌های فرهنگی از سوی بنیاد در ماه مبارک رمضان
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر لزوم اجرای برنامه‌های فرهنگی از سوی بنیاد در ماه مبارک رمضان گفت: لازم است معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد اولویت‌هایی مانند اجرای برنامه‌های فرهنگی از جمله ختم قرآن، مسابقات فرهنگی و معرفی شهدای قرآنی را با کیفیت سابق و از طریق فضای مجازی دنبال کند.
ضرورت اجرای برنامه‌های فرهنگی از سوی بنیاد در ماه مبارک رمضان
 
به گزارش «ایثار»، نشست ویژه شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران روز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین شهیدی در این جلسه پس از استماع گزارش معاونت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در خصوص اقدامات انجام شده درباره برنامه‌های ماه مبارک رمضان گفت: خوشبختانه پیش از آغاز ماه مبارک رمضان بسته‌های فرهنگی، بهداشتی و معیشتی برای گروه‌های در معرض خطر ایثارگری تدارک دیده شد و کار توزیع این بسته‌ها در استان‌ها در حال انجام است.
وی افزود: همه ساله برنامه‌های فرهنگی متعددی به مناسبت ماه مبارک رمضان توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار می‌شد. در سال جاری با توجه به شیوع بیماری کرونا این برنامه‌ها به صورت حضوری برگزار نخواهند شد، اما لازم است که معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد اولویت‌هایی مانند اجرای برنامه‌های فرهنگی از جمله ختم قرآن، مسابقات فرهنگی و معرفی شهدای قرآنی را با کیفیت سابق و از طریق فضای مجازی دنبال کند.
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه خدمات رسانی به ایثارگران بدون وقفه ادامه دارد، افزود: با شیوع بیماری کرونا، ایثار اجتماعی در میان مردم نمود بیشتری پیدا کرده است. بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز باید با همت بیشتر و به کمک رسانه‌ها به ترویج این ایثار اجتماعی بپردازد. تلاش ما این است در این ایام مشکلی در خدمت رسانی به ایثارگران ایجاد نشود، هر چند با گزارش معاونین محترم به نظر می‌رسد تاکنون خدمات مختلفی مانند خدمات درمانی و بیمارستانی، خدمات آموزشی در زمینه آشنایی و پیشگیری از بیماری و توزیع اقلام بهداشتی و پیشگیری در بین ایثارگران با سرعت و کیفیت خوبی انجام شده است.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 335040
 


 
 
خون شهدای هفتم تیر، پشتوانه حرکت و اقتدار
 

محبوب شهبازی؛ مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد ...