داخلی صفحه ایلام خبر
 
روحیه ایثارگرانه و جهادی مردم در دوران دفاع مقدس باید حفظ و تقویت شود
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۰
مدیرکل بنیاد ایلام با تاکید بر اینکه روحیه ایثارگرانه و جهادی که مردم در دوران دفاع مقدس داشتند باید حفظ و تقویت شود، افزود: استان ایلام یک استان ایثارگر است چرا که مردم ایلام در دوران دفاع مقدس در خط مقدم جنگ و دفاع بودند.
روحیه ایثارگرانه و جهادی مردم در دوران دفاع مقدس  باید حفظ و تقویت شود
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ جلسه ستاد آموزش عمومی استان ایلام روز یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ماه، با حضور اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و رضا زینی وند مقدم مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام در اداره کل آموزش و پرورش استان ایلام برگزار شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه استاد شهید مرتضی مطهری و با آرزوی موفقیت برای مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان ایلام، اظهار کرد: استان ایلام در زمان جنگ با وجود اینکه کمتر از ۲۵۰ هزار جمعیت داشت، ولی دارای یک لشگر بود.
اسدالله تولیده با تاکید بر اینکه روحیه ایثارگرانه و جهادی که مردم در دوران دفاع مقدس داشتند باید حفظ و تقویت شود، افزود: این استان یک استان ایثارگر است چرا که مردم ایلام در دوران دفاع مقدس در خط مقدم جنگ و دفاع بودند.
وی ادامه داد: استان ایلام در دوران جنگ با کمترین جمعیت، بیشترین شهید را به نسبت جمعیت تقدیم نظام نموده است.
مدیرکل بنیاد ایلام با اشاره به برنامه های انجام شده در حوزه ستاد شاهد آموزش عمومی استان، خاطر نشان کرد: امیدواریم با توجه به جایگاه والای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در سال جدید و با حضور زینی وند مقدم، سال خوبی برای وضعیت فرهنگی و آموزشی استان باشد.
تولیده همچنین ضمن تبریک انتصاب به زینی وند مقدم به عنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش، ابراز امیدواری کرد: ستاد شاهد آموزش عمومی استان با سرعت و کیفیت بهتر به امور تحصیلی دانش آموزان شاهد و ایثارگر رسیدگی کند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 335311
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور