داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
مدیر کل بنیاد هرمزگان
رفع مشکلات ایثارگران حاجی آباد نیازمند همدلی مسئولان است
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۹
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: برای رفع مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران به حمایت و همدلی تمامی مسئولان اجرایی شهرستان حاجی آباد نیازمند هستیم.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی یک شنبه 14 اردیبهشت در سفر به شهرستان حاجی آباد به دیدار حمید جهانگیری فرماندار این شهرستان رفت و  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا  گفت: رفع مشکلات خانواده های معظم شهدا و ایثارگران بخشی از دغدغه های اساسی بنیاد است که باید با تلاش بی وقفه و همدلی مضاعف برطرف شود.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان با اشاره به اینکه رضایتمندی خانواده شهدا و ایثارگران رضایتمندی خداوند و شهدا است، افزود: بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان پایان سال گذشته توانست با برقراری مستمری 61 نفر از جانبازان زیر 25 درصد، مشکل معیشت آنان را تا حدودی برطرف کند.
وی ضمن درخواست همکاری جهت ساماندهی گلزار شهدا، تجهیزات اداری و مشارکت در پرداخت هزینه های تمثال شهدا ادامه داد: به دلیل فرسودگی و قدیمی بودن ساختمان اداری این نهاد ، برای ساخت و ساز ساختمان جدید نیازمند یک قطعه زمین هستیم.
 ناوکی ابراز کرد: رویکرد فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است که باید یاد و رشادت شهدا در جامعه زنده بماند.
ضمناً حمید جهانگیری فرماندار شهرستان حاجی آباد در پایان این جلسه با بیان اینکه خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران جزء وظایف شرعی و قانونی ماست گفت: خدمت به جامعه ایثارگری افتخار است و با افتخار موارد خواسته شده بنیاد شهید و امور ایثارگران در دستور کار قرار می گیرد.
گفتنی است مدیرکل بنیاد هرمزگان همچنین از طرح های خود اشتغالی حاجی آباد بازدید و با رئیس و کارکنان بنیاد این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
انتهای پیام/

الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
 
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، حاجی آباد، مشکلات ایثارگران، همدلی، هرمزگان
کد مطلب: 335492
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور