داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
رئیس بنیاد میناب خبر داد
پاسخگویی به 216 ایثارگر مینابی از طریق شماره تلفن ۱۶۱۶
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۹
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب گفت: 216 نفر از خانواده شهدا و ایثارگران میناب از طریق تماس تلفنی ۱۶۱۶ پاسخ سئوالات خود را دریافت کردند.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، حجت الاسلام عبدالرسول قدوسی چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: ارتباط تلفنی با خانواده شهدا و ایثارگرانی که به دلیل کهولت سن و مشکلات جسمانی ضعیف هستند برای مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا روش مناسبی است.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میناب با اشاره به سهولت انجام فعالیت ها با استفاده از سیستم های نوین نرم افزاری گفت: در تماس های تلفنی ضمن احوال پرسی، مشکلات جامعه هدف پیگیری می شود که این مسئله باعث کاهش هزینه ها و صرفه جویی در وقت است.
وی شعار تلفن ۱۶۱۶ را در خانه بمانید و پاسخ خود را دریافت کنید‌ دانست و ادامه داد: با شیوع ویروس کرونا در راستای ارتقا سطح سلامت خانواده شهدا و ایثارگران و پیشگیری از بیماری کرونا 216 نفر از جامعه ایثارگری سوالات و مشکلات خود را با تلفن ۱۶۱۶ مطرح کردند.
وی همچنین افزود: کارکنان بنیاد نیز با جانبازان 70 درصد و والدین شهدا ارتباط تلفنی برقرار کرده اند.
حجت الاسلام قدوسی گفت: در چند نوبت پک های بهداشتی شامل: ژل، دستکش، ماسک و محلول ضدعفونی با رعایت موازین بهداشتی به جانبازان 70 درصد اهدا شد.
گفتنی است؛ شهرستان میناب در 100 کیلومتری بندرعباس واقع شده و 246 شهید، 445 جانباز و 76 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/

الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
 
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، میناب، تلفن1616، شهدا و ایثارگران، هرمزگان
کد مطلب: 335702
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور