داخلی صفحه گلستان خبر
 
خانواده های معظم شاهد و ایثارگر مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۶
مدیرکل بنیاد گلستان اظهار داشت: خانواده های معظم شاهد و ایثارگر مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند و رضایت این قشر معزز اولویت بنیاد است.
خانواده های معظم شاهد و ایثارگر مظهر عزت و افتخار جامعه اسلامی هستند
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، اسرافیل وزیری در چهارمین روز از دور اول سفرهای شهرستانی در سال 99 به شهرستان بندرگز سفر کرد و ضمن پیگیری روند خدمات رسانی به جامعه ایثارگری این شهرستان با خانواده های معظم شهیدان  کمشی و کمانگری دیدار و گفتگو کرد.
وی با اشاره به اهمیت دیداربا خانواده شهدا اظهار داشت: هدف از دیدار با خانواده شهدا  ارج نهادن به خانواده معظم شهدا و تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا  است.
وزیری تصریح کرد: شهدا شمع محفل پرفروغ انقلاب‌ و دانش آموختگان مکتب امام حسین (ع) هستند.
وی تصریح کرد: شهدای ما با بصیرت و آگاهی، راه امامت و ولایت را پیمودند و در این مسیر شهادت را مقدم بر حیات مادی دانستند و امروز هم خانواده‌های آن بزرگ‌مردان ، همان مسیر را با افتخار و سربلندی طی می کنند.
مدیرکل بنیاد گلستان با اشاره به اینکه باید شکرگزار توفیق خدمت به جامعه ایثارگری باشیم خاطرنشان کرد: امیدواریم در عرصه خدمت بتوانیم اندیشه  والای شهدا، ایثار و مقاومت آنان و همچنین ایستادگی خانواده های آنان را ترویج دهیم.
شهید علی اکبر کمانگری در تاریخ 1 شهریور 1345 در روستای جفا کنده شهرستان بندرگز دیده به جهان گشود و در تاریخ 20 مرداد1365 در منطقه دیواندره به درجه رفیع شهادت نائل گشت.
شهید احمد کمشی در تاریخ 1 مرداد 1345 در روستای دشتی کلاته شهرستان بندرگز دیده به جهان گشود و در تاریخ 2 فروردین 1365 در منطقه سلیمانیه به درجه رفیع شهادت نائل گشت.
انتهای پیام/‌کد مطلب: 336076
 


 
 
خون شهدای هفتم تیر، پشتوانه حرکت و اقتدار
 

محبوب شهبازی؛ مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد ...