داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
معاون فرهنگی بنیاد هرمزگان خبر داد
اجرای پویش مردمی "بهار قرآن با شهدا" هرمزگان
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۴۱
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان هرمزگان گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان پویش مردمی با عنوان "بهار قرآن با شهدا" در این استان برای عموم مردم برگزار می شود.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عبدالرضا یوسفی یک شنبه 21 اردیبهشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا افزود: کلام وحی در این ماه نازل شد، پس به یقین دوستداران قرآن در این ماه بیشتر از ایام دیگر با قرآن اُنس می گیرند و با قرائت آن درونشان تسکین و قلب هایشان حیاتی دوباره می گیرد.
وی ضمن اشاره به اینکه رابطه ویژه ای بین قرآن و ماه مبارک رمضان است، گفت: خانواده شهدا و ایثارگران طلایه داران برنامه های قرآنی هستند و انتظار داریم این پویش مردمی را در جامعه ترویج دهند.
وی در پویش مردمی بهار قرآن گفت: این پویش به گونه ای است که آحاد مردم هر جزء قرآن را به یاد یک شهید قرائت می کنند.
یوسفی با بیان اینکه این پویش در سراسر کشور اجرا می شود، خاطر نشان کرد: آحاد مردم برای شناخت بیشتر شهدا می توانند به سایت نوید شاهد هرمزگان مراجعه کنند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران عنوان کرد: برگزاری پویش مردمی "بهار قرآن با شهدا" به صورت جزء خوانی و ختم گروهی است که مردم هرمزگان به ویژه ایثارگران می توانند تا پایان ماه مبارک رمضان در این طرح شرکت کنند.
گفتنی است؛ استان هرمزگان بیش از یک هزار و 500 شهید تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/

الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، پویش مردمی، بهار قرآن، شهدا، هرمزگان
کد مطلب: 336095
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور