داخلی صفحه گلستان خبر
 
همزمان با سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) در نیمه ماه رمضان
مسابقه فرهنگی «کریم اهل بیت (ع)» برگزار می شود
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۶
مدیرکل بنیاد گلستان در آستانه سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع) از برگزاری مسابقه فرهنگی «کریم اهل بیت» با همکاری آن معاونت و آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) خبر داد.
مسابقه فرهنگی «کریم اهل بیت (ع)» برگزار می شود
 
به گزارش ایثار واحد گلستان، اسرافیل وزیری در گفتگو با خبرنگار ایثار گلستان گفت: به مناسبت سالروز ولادت امام حسن مجتبی (ع)، مسابقه فرهنگی «کریم اهل بیت (ع)» با همکاری معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و همکاری آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به صورت مجازی و در پایگاه خبری نوید شاهد برگزار می شود.
 
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید با بیان این که مدت زمان شرکت در این مسابقه فرهنگی از نیمه ماه مبارک رمضان تا چهارم خرداد (عید سعید فطر) تعیین شده است،درباره جزئیات این مسابقه توضیح داد: علاقه مندان ابتدا باید در صفحه شرکت در مسابقه «کریم اهل بیت (ع)» که روی سایت نوید شاهد قرار گرفته، ثبت نام کنند و در ادامه به 25 سوال چهارگزینه ای پاسخ دهند که منبع آن جزوه ای با عنوان «کریم اهل بیت» از گروه تحقیق و پژوهش آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) است.
 
وی اضافه کرد: در این مسابقه علاوه بر جامعه ایثارگری، شرکت برای عموم مردم آزاد است. همچنین بعد از پایان مسابقه به چهل نفر از شرکت کنندگان که به تمام سوال ها جواب صحیح داده اند، به قید قرعه به هر نفر 10 میلیون ریال هدیه اهدا می شود.
 
وی در پایان گفت: فراخوان این مسابقه در سایت های نوید شاهد و ایثار در پایتخت و استانهای سراسر کشور و همچنین در مدارس و دانشگاه ها منتشر می شود که راهنمای شرکت کنندگان این مسابقه است.
گفتنی است علاقه مندان می توانند فایل جزوه این مسابقه فرهنگی را از  اینجا دریافت و برای شرکت در مسابقه به این  لینک http://navideshahed.com/fa/forms/151 مراجعه کنند.

انتهای پیام/کد مطلب: 336108
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور