داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
مدیرکل بنیاد هرمزگان خبر داد
نخستین مرحله توزیع بسته معیشتی به ایثارگران بخش احمدی
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۰
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: در نخستین مرحله همدلی و توزیع کمک های مومنانه، خانواده های شهدا و ایثارگران بخش احمدی شهرستان حاجی آباد دیدار شدند.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی سه شنبه 23 اردیبهشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا با اعلام این خبر، گفت: در شرایطی که شیوع ویروس کرونا همه جامعه را درگیر کرده است، به همه ایثارگران بخش احمدی بسته های کمک معیشتی به ویژه پک های بهداشتی اهدا می شود.
وی با اشاره به اینکه در راستای تکریم خانواده شهدا و ایثارگران 12 خانواده بخش احمدی دیدار شد، گفت: کمک های مومنانه با رعایت کامل موازین بهداشتی و با مشارکت بنیاد علوی وابسته به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی مرکز تهیه شد.
ناوکی ضمن بیان اینکه حفظ چند واژه ارزشمند و ماندگار (انقلاب اسلامی ایران) را مدیون فداکاری ایثارگران، به ویژه شهدا هستیم، افزود: توفیق دست بوسی و خدمت به این عزیزان آن هم در ماه مبارک رمضان نصیب انسان هایی می شود که خدا انتخابشان کند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان ادامه داد: در نخستین مرحله توزیع کمک های معیشتی، با 12 خانواده ایثارگر بخش احمدی دیدار شد که در روزهای آینده همه جامعه هدف این بخش دیدار می شود و بسته های کمک معیشتی به آنها اهدا می شود.
 
گفتنی است؛ شهرستان حاجی آباد در یک صد و 65 کیلومتری بندرعباس قرار دارد که یک صد و 18 شهید، یک صد و 30 جانباز و 17 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/

الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
کد مطلب: 336328
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور