داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
مدیرکل بنیاد هرمزگان خبر داد
پرداخت 60 میلیارد ریال به بیمه دی توسط بنیاد هرمزگان
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: در راستای پرداخت مطالبات درمانی ایثارگران، بنیاد مبلغ 60 میلیارد ریال به بیمه دی پرداخت کرد.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی در نشستی که پنج شنبه 25 اردیبهشت با حضور فریده پورطرق مدیریت بیمه دی و روح الله سعادتی معاون این بیمه داشت، گفت: با پرداخت تمام بدهی بنیاد شهید و امور ایثارگران به بیمه دی، انتظار می رود کارهای مربوط به درمان ایثارگران بهتر و روان تر از گذشته پیش برود.
وی اشاره ای به تحریم ها و محدودیت های مالی کشور کرد و افزود: بنیاد نیز همانند دیگر نهادها تحت تاثیر محدودیت های مالی قرار گرفته است و از سال 98 تا ابتدای امسال بدهی چشمگیری به بیمه دی داشت، ولی با تعامل سازنده و شایسته ای که با مسئولان این بیمه برقرار کرد توانست در حوزه درمان ایثارگران نواقص را به حداقل برساند.
ناوکی ضمن بیان اینکه با پیگیری های مستمر طی چهار ماه اخیر کلیه بدهی بنیاد تسویه شد، ابراز کرد: به یقین از این پس بنیاد شهید و امور ایثارگران و بیمه دی با همت و همکاری مضاعف تری برای رفع مشکلات درمانی ایثارگران تلاش می کنند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: در راستای پرداخت مطالبات درمانی ایثارگران، بنیاد مبلغ 60 میلیارد ریال به بیمه دی پرداخت و تمامی بدهی خود را تسویه کرد.
پایان جلسه، فریده پورطرق مدیریت بیمه دی برای همکاری با این نهاد اعلام آمادگی کرد و گفت: از هیچ تلاشی جهت انجام تعهدات در راستای خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران دریغ نخواهیم کرد.
گفتنی است؛ استان ‌هرمزگان بیش از یک هزار و 500 شهید، دو هزار و 861 جانباز و 341 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/

الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، بیمه دی، درمان، پرداخت هزینه ها، ایثارگران، هرمزگان
کد مطلب: 336495
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور