داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
معاون بهداشت و درمان بنیاد هرمزگان
تجهیزات پزشکی و توانبخشی ایثارگران تامین می شود
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۱
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: به زودی تجهیزات پزشکی شامل: پروتزهای ارتوپدی، آنژیوپلاستی قلب و... جهت درمان ایثارگران استان تأمین می شود.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، محمد تنیان معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان، پنج شنبه 25 اردیبهشت در مصاحبه با خبرنگار ایثار استان، افزود: با پیگیری و هماهنگی هایی که توسط عطا ناوکی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان انجام شد، خدمات جدیدی در دستور کار بیمه مکمل یا دی قرار گرفت که بخش مهمی از مشکلات درمانی ایثارگران برطرف می شود.
وی ضمن بیان اینکه قرارداد تأمین تجهیزات پزشکی و توانبخشی اتاق عمل مربوط به انواع پروتزهای ارتوپدی، آنژیوپلاستی قلب و... در بیمارستان های خصوصی با بیمه های سلامت و دی منعقد شد، افزود: بعد از انعقاد این قرارداد، دغدغه پرداخت هزینه درمانی از دوش ایثارگران برداشته می شود و به صورت مستقیم از طریق بیمه دی به بیمارستان پرداخت خواهد شد.
تنیان خدمت به ایثارگران را بالاترین درجه ایثار دانست و ادامه داد: هر چند هیچ خدمتی نمی تواند از خود گذشتگی و رشادت های دلیران ایران زمین را جبران کند، ولی توفیق خدمت به خانواده شاهد و ایثارگران یک فرصت معنوی است.
وی افزود: طی آخرین جلسه ای که این نهاد با دکتر علی علیزاده مدیرکل بیمه سلامت داشت، قرار شد تجهیزات مورد نیاز به زودی در اختیار بیمارستان های خصوصی قرار گیرد.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان رفع مشکلات به وجود آمده در خصوص ارائه خدمت رسانی به بیماران سرپایی در شهرستان های بندرلنگه و پارسیان را نیز جزء اولویت های این نهاد دانست و گفت: با هماهنگی مهدی نجفی رئیس اداره اقتصاد درمان تعرفه و استاندارد سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان، از 23 اردیبهشت امسال پذیرش بیماران سرپایی جامعه ایثارگری در شهرستان های بندرلنگه و پارسیان مانند سایر شهرستان ها مقدور شد.

انتهای پیام/

الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، تجهیزات پزشکی، بیمارستان، ایثارگران، اتاق عمل، هرمزگان
کد مطلب: 336496
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور