داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
مدیرکل بنیاد هرمزگان خبر داد
توزیع بیش از 26000 اقلام بهداشتی بین ایثارگران
تاریخ انتشار : جمعه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۵
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون بیش از بیست و شش هزار اقلام بهداشتی بین ایثارگران استان هرمزگان توزیع شده است.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی در مصاحبه با خبرنگار ایثار واحد هرمزگان، ضمن تسلیت به مناسبت شهادت امام اول شیعیان حضرت علی(ع) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: با تلاش و همکاری حوزه بهداشت و درمان بنیاد، طی سه مرحله پک های بهداشتی به ایثارگران استان و سایر شهرستان های تابعه اهدا شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان با بیان اینکه پک های بهداشتی توزیع شده شامل: محلول ضدعفونی کننده، ژل، ماسک و دستکش بود، افزود: حوزه بهداشت و درمان، روابط عمومی بنیاد و سایر حوزه ها تمامی نکات آموزشی و بهداشتی در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا را علاوه بر ارسال پیامک، از طریق بنرهای تبلیغاتی و ... اطلاع رسانی کردند.
این مقام مسئول ضمن ابراز رضایت از توزیع اقلام بهداشتی و اطلاع رسانی به موقع، ادامه داد: تاکنون سیزده هزار ماسک، دوازده هزار و 500 دستکش، 378 ژل و 445 مایع ضدعفونی به ایثارگران اهدا شده است.
وی با اشاره به اینکه توزیع اقلام بهداشتی با رعایت کامل موازین بهداشتی انجام شد، تاکید کرد: بسته های بهداشتی بین جانبازان 70 درصد، ضایعه نخاعی، شیمیایی و ایثارگرانی که دارای بیماری صعب العلاج بودند، توزیع شد.
انتهای پیام/

الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، اقلام بهداشتی، ویروس کرونا، ایثارگران، توزیع، هرمزگان
کد مطلب: 336532
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور