داخلی صفحه گلستان خبر
 
افتخار کارکنان بنیاد خدمت به خانواده‌های معزز ایثارگران است
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۶
مدیرکل بنیاد گلستان با بیان اینکه افتخار ما خدمت به خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران است، گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران موجب کسب فیض و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب است.
افتخار کارکنان بنیاد خدمت به خانواده‌های معزز ایثارگران است
 
به گزارش «ایثار واحدگلستان»، اسرافیل وزیری، شامگاه پنج‌شنبه در مراسم یادواره ۲۴۸ شهید ماه مبارک رمضان در مصلی گرگان، اظهار داشت: فضای ایجادشده بستر مناسبی جهت زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدای ماه مبارک رمضان است.
وزیری افزود: در استان گلستان بیش از ۶۰۰ یادواره مردمی در سال برگزار می‌شود و همچنین سعی می‌کنیم که در این یادواره‌ها، شهدا به مناسبت‌های مختلف و همچنین قشری و صنفی به جامعه معرفی شوند و برگزاری یادواره ۲۴۸ شهید ماه مبارک رمضان هم در همین راستا برگزار می‌شود.
مدیر کل بنیاد گلستان با بیان اینکه افتخار ما خدمت به خانواده های معزز شهدا و ایثارگران است، گفت: دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران موجب کسب فیض و تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب است.
وی تصریح کرد: عملیات رمضان در سال ۶۱ در حالی انجام شد که رزمندگان ما از امکانات خوبی برخوردار نبودند و دشمن با تمام تجهیزات وارد این عملیات شد، اما رزمندگان با عنایت پروردگار و ایمان و تقوای خود توانستند موفقیت‌های بسیار خوبی به دست آورند.
مدیرکل بنیاد گلستان در پایان افزود: برگزاری يادواره و بزرگداشت شهدا ترويج يك فرهنگ ناب اسلامی است كه بايد برای توسعه اين فرهنگ در جامعه و علی‌الخصوص در میان جوانان همگی تلاش کنيم.
انتهای پیام/کد مطلب: 336623
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور