داخلی صفحه گیلان خبر
 
فرماندار رشت خبرداد:
افتتاح یادمان شهدای گمنام مسکن مهر رشت در هفته دفاع مقدس
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۰
فرماندار رشت با تاکید بر لزوم تسریع در روند اجرایی احداث یادمان‌های شهدای گمنام شهر رشت،ابراز امیدواری کرد یادمان شهدای گمنام مسکن مهر شهر رشت تا هفته دفاع مقدس افتتاح شود.
 
به گزارش  ایثار گیلان ونقل از خبرگزاری ایکنا گیلان،میرشمس مومنی‌زاده،فرماندار شهرستان رشت امروز در جلسه هیئت امنای ساماندهی یادمان‌های شهدای گمنام شهر رشت با تقدیر از پیگیری همه اشخاص حقیقی و حقوقی که در راستای احداث یادمان‌های شهدای گمنام تلاش می‌کنند،اظهار کرد:امنیت،آرامش و سرافرازی امروز کشورمان را مدیون شهدای والامقامی هستیم که با گذشتن از همه وجود خویش،موجبات اعتلای میهن اسلامی را فراهم آوردند و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند کسانی که در جهت زنده نگاه داشتن یاد این شهدای حرکت می‌کنند کارشان کمتر از شهادت نیست.
وی با تاکید بر اینکه روند احداث یادمان‌های شهدای گمنام نباید به هر دلیلی مشمول زمان شود،گفت:در خصوص پروژه یادمان شهدای گمنام مسکن مهر رشت انتظار می‌رود از هفته آتی،عملیات اجرایی آن آغاز شود.
فرماندار رشت ادامه داد:در راستای تامین اعتبار این پروژه و تسریع در روند اجرایی آن،علاوه بر اعتبارات شهرداری رشت برای این پروژه، مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان از محل اعتبارات کمیته برنامه ریزی تخصیص خواهد یافت و امیدواریم تا هفته دفاع مقدس سال‌جاری،شاهد افتتاح این یادمان باشیم.
مومنی‌زاده در ارتباط با پروژه شهدای گمنام بوستان ملت نیز تاکید کرد:مشکلات پیش روی این پروژه نیز باید در اسرع وقت حل شود و اگر پیمانکار فعلی آمادگی دارد، نسبت به تکمیل این پروژه اقدام نماید در غیر این صورت پیمانکار جدید تعیین و در اسرع وقت روند احداث این یادمان تکمیل شود.
انتهای پیام
کد مطلب: 336711
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور