داخلی صفحه گلستان خبر
 
​عزت و اقتدار ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدای گران‌قدر است
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۲
مدیرکل بنیاد گلستان با بیان این‌که عزت و اقتدار ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدای گران‌قدر است، تصریح کرد: قدردانی و سپاس از خانواده‌های شاهد و ایثارگر را یک وظیفه ذاتی و یک رسالت بسیار مهم می‌دانیم.
​عزت و اقتدار ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدای گران‌قدر است
 
به گزارش «ایثار واحد گلستان»، اسرافیل وزیری در روز ششم از دور اول سفرهای شهرستانی در سال ۹۹ به شهرستان‌های ترکمن و گمیشان رفت و با خانواده معظم شهیدان «طاهر قره جه» و «عیسی قلی کم» دیدار و از نزدیک پیگیر مشکلات این عزیزان شد.
وزیری هدف از سفرهای شهرستانی را تسهیل در ارائه خدمات مطلوب به جامعه ایثارگری دانست و خاطرنشان کرد: دیدار با خانواده‌های شهدا و ایثارگران افتخار و فرصت ارزشمند و معنوی است که موجب توان بیشتر برای خدمت به بهترین بندگان خدا می‌شود.
وی با بیان این‌که عزت و اقتدار ایران اسلامی مدیون خون پاک شهدای گران‌قدر است، تصریح کرد: قدردانی و سپاس از خانواده‌های شاهد و ایثارگر را یک وظیفه ذاتی و یک رسالت بسیار مهم می‌دانیم.
مدیرکل بنیاد گلستان با تأکید بر ارائه خدمت مطلوب و تکریم خانواده شهدا و ایثارگران بیان کرد: مسئولان باید پاسخگوی مطالبات خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر بوده و تکریم و احترام به جامعه ایثارگری باید در اولویت کار قرار گیرد.
شهید طاهر قره جه در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۴۶ در روستای بصیرآباد گمیشان دیده به جهان گشود و در تاریخ ۱۶ آبان ۱۳۶۶ در جزیره مجنون به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
شهید عیسی قلی کم در تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۴۵ در روستای خواجه نفس گمیشان دیده به جهان گشود و در تاریخ ۲۳ اسفند ۱۳۶۵ در منطقه پاسگاه زید به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
انتهای پیام/کد مطلب: 336748
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور