داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
رئیس بنیاد میناب
دانش آموزان شاهد در سنگر دانش راه پدران خود را ادامه می دهند
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۳۵
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان میناب گفت: دانش آموزان شاهد و ایثارگر در سنگر علم و دانش راه پدران خود را ادامه می دهند.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عبدالرسول قدوسی یکشنبه 28 اردیبهشت در جلسه ستاد شاهد که با حضور سعیده کریمی رئیس اداره آموزش و پرورش این شهرستان در سالن جلسات این نهاد آموزشی برگزار شد، گفت: کسانی که در مدارس شاهد خدمت می کنند بی شک به ترویج فرهنگ شهید و شهادت اعتقاد قلبی دارند.
وی با اشاره به اینکه فرزندان ایثارگران جزء سرمایه های ارزشی و بی بدیل جامعه هستند، افزود: مدیران و معلمان مدارس شاهد با همت و تخصص بالا فضای معنوی و عاری از هرگونه حاشیه را برای این قشر عزیز ایجاد می کنند.
قدوسی داشتن روحیه ایثار، تعهد، انگیزه، مهارت و تجربه را بخشی از ویژگی های مدیران و معلمان مدارس شاهد دانست و گفت: خدمت به یادگاران شهدا و فرزندان ایثارگران سعادت می خواهد.
وی ادامه داد: هیچ فردی با خواست و اراده خود برای خدمت رسانی به ایثارگران انتخاب نمی شود، مگر اینکه با واسطه شهدا در این جایگاه برگزیده شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میناب افزود: دانش آموزان شاهد و ایثارگر در سنگر علم و دانش راه پدران خود را ادامه می دهند.
وی با تاکید بر اینکه شیوه نامه ساماندهی نیروی انسانی و نحوه ثبت نام در مدارس شاهد بر اساس اصول و قواعد بررسی می شود، افزود: در مدارس شاهد فرزندان ایثارگران ابتدا دارای اولویت هستند که لازم است شرایط ثبت نام دقیق و از طریق فضای مجازی و رسانه ها اطلاع رسانی شود.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران میناب پایان جلسه به نقش و جایگاه مدیران مدارس شاهد در ارتقای سطح علمی و آموزشی اشاره کرد و گفت: مدیران شایسته و دلسوز می توانند بسیاری از مشکلات را با تدبیر رفع کنند و نقش موثر و تعیین کننده ای در تعلیم و تربیت دانش آموزان دارند.
انتهای پیام/

الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، دانش آموزان، شاهد، علم و دانش، ایثارگران، سنگر، هرمزگان
کد مطلب: 336768
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور