دانش آموزان شاهد آینده سازان کشور هستند
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۲
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد تاکید کرد: دانش آموزان شاهد آینده سازان کشور هستند و تربیت صحیح و اصولی آنان، ضامن موفقیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان خواهد بود.
دانش آموزان شاهد آینده سازان کشور هستند
 
به گزارش «ایثار»، ​نشست استانی ستاد شاهد و ایثارگر آموزش و پرورش سه شنبه ۳۰ اردیبهشت با حضور مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و آموزش و پرورش استان یزد برگزار شد. 
حجت الاسلام عباس زارع در این نشست گفت: توجه به تربیت اخلاقی و اسلامی دانش‌آموزان در مدارس شاهد باید مورد توجه قرار گیرد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان یزد تاکید کرد: دانش آموزان شاهد آینده سازان کشور هستند و تربیت صحیح و اصولی تمام دانش آموزان، ضامن موفقیت و اقتدار کشور در منطقه و جهان خواهد بود.

تجلیل از برگزیدگان قرآنی شاهد و ایثارگر در یزد
حجت‌الاسلام عباس زارع، چهارشنبه ۳۰ اردیبهشت ماه در یادواره شهدای قرآنی و گرامیداشت یاد شهید حاج حسن دانش که با حضور برگزیدگان قرآنی شاهد و ایثارگر برگزار شد، اظهار کرد: انس با قرآن لیاقتی از جانب خداوند است که نصیب هر کسی نمی‌شود و خداوند رزق و روزی شما را انس با قرآن قرار داده است. 
وی با گرامیداشت یاد شهید «دانش» بیان کرد: شهید دانش در راه قرآن گام برداشت و در عمل به دستورات آن تلاش کرد و خداوند به دلیل همین انس با قرآن وی را بلندآوازه کرد و انس با قرآن باعث سربلندی انسان در دنیا و آخرت می‌شود.
وی بیان کرد: البته باید در کنار تلاوت قرآن عمل به دستوارت الهی را در زندگی مدنظر داشته باشیم تا به هدف والا که قرب الهی است، نزدیک شویم. 
یادآور می‌شود در پایان این مراسم از برگزیدگان قرآنی شاهد و ایثارگر استان در رشته‌های حفظ، تفسیر، قرائت و مفاهیم تجلیل شد.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 336983
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...