داخلی صفحه ایلام خبر
 
پیام تسلیت مشترک مدیرکل بنیاد ایلام و فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) در پی درگذشت همسر و مادر شهیدان «حیدری»
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۷
اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در پیامی مشترک خطاب به خانواده حیدری، درگذشت «حاجیه خانم قدمخیر حیدری راد» همسر گرامی شهید والامقام «حاج علی صفر حیدری» و مادر گرانقدر شهیدان معزز «عبدالحسین و صالح حیدری» را تسلیت گفتند.
پیام تسلیت مشترک مدیرکل بنیاد ایلام و فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) در پی درگذشت همسر و مادر شهیدان «حیدری»
 
 به گزارش ایثار از ایلام؛ متن پیام بدین شرح است؛

انا لله و انا الیه راجعون
خانواده محترم شهیدان حیدری

سلامٌ علیکم
صلابت و شکیبایی مادران و همسران شهدای معزز که فرزندان و همسران خویش را در راه رضای پروردگار و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی همراهی نموده‌اند، در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان والا مقام نیست.

بی تردید این عزیزان سرمایه های ارزشمند کشورمان هستند که در سراسر زندگی با برکتشان همواره مبلغ مکتب ناب ایثار و شهادت بوده اند.

درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه «حاجیه خانم قدمخیر حیدری راد» همسر گرامی شهید والا مقام «حاج علی صفر حیدری»، مادر گرامی شهیدان معزز «عبدالحسین و صالح حیدری» را به شما خانواده محترم تسلیت عرض می‌نماییم. از منظر ادب و ارادت بر ساحت ایمان و مقام صبرشان ادای احترام نموده و از درگاه پروردگار متعال علو مرتبه ربانی برای آن مرحومه مغفوره و بردباری برای بازماندگان مسألت داریم.
امید آن که به فضل الهی قرین رحمت ربوبی گردند.

اسدالله تولیده
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام

جمال شاکرمی
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام
کد مطلب: 337021
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور