رونمایی از نمایشگاه مجازی عکس سردار دل‌ها
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۱
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران از رونمایی از نمایشگاه مجازی عکس سردار دل‌ها هم‌زمان با سوم خردادماه سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی خبر داد.
رونمایی از نمایشگاه مجازی عکس سردار دل‌ها
 
به گزارش «ایثار»، اسکندر یار نسب ضمن اعلام این خبر گفت: در طلیعه سیزدهمین کنگره تجلیل از ایثارگران و هم‌زمان با سوم خردادماه سالروز فتح خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی از نمایشگاه عکس سردار دل‌ها به‌عنوان یکی از فرماندهان بزرگ دوران دفاع مقدس و عمليات فتح خرمشهر به‌صورت مجازی رونمایی می‌شود.
وی در ادامه تصریح کرد: مجموعه اين عكسها گنجينه‌ای ارزشمند از زندگی شهيد حاج قاسم سليمانی در عرصه‌ها و صحنه‌های مختلف از تولد تا شهادت است و روايت تصويری از رشادت و دلاوری حاج قاسم در دفاع مقدس و دفاع از حرم تا جلوه‌های زيبايی از حضور در صحنه‌های فرهنگی، اجتماعی، سياسی و... را ترسيم و به تصوير می‌كشاند.
مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد ادامه داد: جشنواره عکس سردار دل‌ها به مدت دو ماه برگزار شد که سه هزار عکس به دبیرخانه جشنواره ارسال و در نهایت ۱۰۵ عکس توسط هيأت داوران انتخاب شد و به مدت یک ماه در سایت نوید شاهد و سایر سایت‌ها و خبرگزاری‌های مجازی به نمایش درخواهد آمد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337062
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...