همسر و مادر شهیدان جاویدالاثر «حیدری» آسمانی شد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۰۸
همسر گرامی شهیدِ جاویدالاثرِ والامقام «حاج علی صفر حیدری» و مادر گرانقدر شهیدان معزز جاویدالاثر «عبدالحسین و صالح حیدری» از ایلام به خانواده شهیدش پیوست.
همسر و مادر شهیدان جاویدالاثر «حیدری» آسمانی شد
 
به گزارش «ایثار»، مرحومه حاجیه خانم «قدمخیر حیدری راد» همسر گرامی شهیدِ جاویدالاثرِ والامقام «حاج علی صفر حیدری» و مادر گرانقدر شهیدان معزز جاویدالاثر «عبدالحسین و صالح حیدری» پس از سال‌ها دوری و فراق به جمع شهدای جاویدالاثرش پیوست.
مراسم تشییع پیکر پاك این یادگار شهدا روز سه شنبه ۳۰ اردیبهشت‌ماه، در بهشت رضای ایلام برگزار شد و پیکر پاک این همسر و مادر فداکار در گلزار مطهر شهدای شهر ایلام آرام گرفت.
شهید گرانقدر حاج علی صفر حیدری به عنوان نیروی بسيجی به مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق پیوست و در سال ۱۳۶۵ در منطقه کوت عراق به شهادت رسید و به جمع شهدای جاویدالاثر پيوست.
شهيد جاویدالاثر عبدالحسين حيدری در سال ۱۳۵۹ به دست رژيم بعثی عراق به فیض والای شهادت نائل آمد.
شهید صالح حیدری در دوران دفاع مقدس نیز به عنوان نیروی رزمی در مقابل تجاوزگری دشمن بعثی، به مجلس اعلای انقلاب اسلامی عراق پیوست و راهی جبهه های نبرد حق علیه باطل شد، تا آنکه پس از مجاهدت فراوان سرانجام در ۲۵ اسفند سال ۱۳۶۹ در منطقه کوت عراق به شهادت رسید و به جمع شهدای جاویدالاثر پیوست.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337064
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...