مدیرکل بنیاد هرمزگان از ایثارگران خط مقدم مبارزه با کرونا تجلیل کرد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۰
مدیر کل بنیاد هرمزگان با حضور در بیمارستان شهید محمدی شهرستان بندرعباس از ایثارگران خط مقدم مبارزه با کرونا تجلیل کرد.
مدیرکل بنیاد هرمزگان از ایثارگران خط مقدم مبارزه با کرونا تجلیل کرد
 
به گزارش «ایثار»، عطا ناوکی سه شنبه ۳۰ اردیبهشت به اتفاق یوسف زرنگاری معاون تعاون و امور اجتماعی و محدثه درویشی مددکار این نهاد در سالن اجتماعات بیمارستان شهید محمدی بندرعباس حضور یافت و در نشست صمیمی با اعضا درمان ایثارگر، گفت: بی شک تمام کسانی که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند، مجاهدان و ایثارگران حقیقت جو و راستین شناخته شده اند.
وی با اشاره به اینکه جان باختگان ایثارگر کادر درمان توسط مقام معظم رهبری شهید تلقی شدند، ادامه داد: این تفسیر نشان دهنده عظمت کار این عزیزان است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان افزود: با توجه به اینکه فرزندان شاهد و ایثارگر الگو و سرآمد محسوب می شوند، ثابت کردند چنین لقبی برازنده و شایسته آنها است.
وی با بیان اینکه انسان های ایثارگر هر لحظه و در هر نقطه ای که نیاز باشد با اعتقادات انقلابی گام برمی دارند، گفت: برای تحقق هدفی که ادامه دهنده راه پدران شهید و ایثارگرتان باشد به یک حرکت ارزشی احتیاج بود که با همت، صبر و تخصص امثال شما به مقصد رسید.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان با تجلیل و قدردانی از ۲۳ مجاهد و ایثارگر کادر درمان که در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا حضور داشتند، بیان کرد: امیدواریم در این ماموریت خطیر با اتکا به پروردگار، توسل به روح شهدا و بهره مندی از تفکر ولایت مدار جانبازان و آزادگان پیروز باشید.
گفتنی است؛ استان ‌هرمزگان بیش از یک هزار و ۵۰۰ شهید، دو هزار و ۸۶۱ جانباز و ۳۴۱ آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337065
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...