صبر خانواده‌های معظم شهدا برای آحاد مختلف جامعه الگو و درس است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۱
مدیرکل بنیاد بوشهر صبر و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا را برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ دانست و خاطرنشان کرد: امروز اقتدار کشور را مدیون خون‌های مطهر و پاک شهدا هستیم.
صبر خانواده‌های معظم شهدا برای آحاد مختلف جامعه الگو و درس است
 
به گزارش «ایثار»، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری در دیدار با خانواده شهیدان والامقام «منصور موسوی نژاد»، «مصطفی پویانفر» و «حسین سپهری اهرمی» از شهدای ناوچه کنارک با تأکید بر اینکه خانواده‌های معظم شهدا سبب برکت این مملکت هستند و باید قدردان یکایک این عزیزان باشیم، گفت: ایثارگری‌ها، رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های شهدا به ‌عنوان اسطوره‌های صبر و استقامت، ایثار، شجاعت و دلاوری در دفتر خاطرات این سرزمین ثبت‌شده و دیدار با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران مایه افتخار و سربلندی است.
مدیرکل بنیاد بوشهر صبر و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا را برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ دانست و خاطرنشان کرد: امروز اقتدار کشور را مدیون خون‌های مطهر و پاک همین عزیزانی هستیم که در راه حفظ اقتدار و توانمندی نیروهای مسلح در عرصه دریا به فیض شهادت نائل آمدند.
وی بابیان اینکه مادران شهدا الگویی برای مادران امروز هستند تا فرزندانی همچون این دریادلان شهید، پرورش دهند اظهار کرد: مادران شهدا اسوه‌های صبر و مقاومت هستند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337070
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...