ارزیابی عملکرد فعالیت‌ها موجب تحقق اهداف سازمانی می‌شود
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت: ارزیابی عملکرد فعالیت‌ها موجب اطمینان از تحقق اهداف سازمانی بوده و فقدان وجود نظام ارزیابی و کنترل در یک سیستم منجر به عدم برقراری ارتباط با محیط های درون و برون سازمانی خواهد شد.
ارزیابی عملکرد فعالیت‌ها موجب تحقق اهداف سازمانی می‌شود
 
به گزارش «ایثار»، رضا نجفی در نشست ارزیابی عملکرد فعالیتهای بنیاد شهید و امور ایثارگران کردستان با تأکید بر ضرورت ارزیابی فرآیندها و عملکردها در سازمان ها و ادارات اظهار کرد: هر سازمانی به منظور آگاهی از بازخورد عملکردها و فعالیت‌های خود به خصوص در محیط های پیچیده و پویا نیازمند ارزیابی است.
وی افزود: ارزیابی عملکرد فعالیت‌ها موجب اطمینان از تحقق اهداف سازمانی بوده و فقدان وجود نظام ارزیابی و کنترل در یک سیستم منجر به عدم برقراری ارتباط با محیط‌های درون و برون سازمانی خواهد شد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان بر ارتقای عملکرد این اداره در سال جاری تأکید کرد و گفت: سطح و گستردگی ارزیابی شاخص‌ها می‌تواند یکی از نکات مهم در راستای ارتقای سطح فعالیت‌ها و اقدامات لازم باشد.
نجفی در ادامه به بررسی اقدامات انجام شده و همچنین رفع نقاط ضعف در شاخص‌های عمومی و اختصاصی این اداره در ارزیابی عملکرد سال ۹۸ پرداخت.
​انتهای پیام/
کد مطلب: 337095
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...