داخلی صفحه ایلام خبر
 
حضور در بیت شهدا چراغ راهی برای مسئولین در خدمت به مردم است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۴
مدیرکل بنیاد ایلام حضور در بیت شهدا را چراغ راهی برای مسئولین در خدمت به مردم برشمرد و گفت: در مسیر خدمت به نظام و خدمت به مردم ما باید پاسدار خون پاک و آرمان شهدا باشیم.
 
​به گزارش ایثار از ایلام؛ اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و محمد نوذری معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری ایلام روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه، ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی وپروتکل های بهداشتی با خانواده های معظم شهیدان گرانقدر «علیرضا منصوری»، «مرادعلی فیضی»، «رستم یوسفی» و «محمد کمری» دیدار و از مقام والای ایشان تجلیل کردند.
تولیده در این دیدارها ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، حضور در بیت شهدا را چراغ راهی برای مسئولین در خدمت به مردم برشمرد و گفت: در مسیر خدمت به نظام و خدمت به مردم ما باید پاسدار خون پاک و آرمان والای شهدا باشیم و امیدواریم بتوانیم در پایان این راه پر برکت در مقابل شهدا سربلند باشیم.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام مهمترین وظیفه بنیاد در مقابل خانواده های معظم شهدا را تکریم و رفع مشکلات آنان بیان کرد و افزود: ایثارگران در طول دوران انقلاب بدون هیچ چشمداشتی هر آنچه را که داشتند را در راه حفظ نظام و انقلاب در طبق اخلاص نهاده و همین فداکاری و ایثارگری هاست که وظیفه ما را در مقابل این عزیزان سنگین تر می کند.
گفتنی است شهید والامقام علیرضا منصوری در سال ۱۳۶۶ در منطقه قلاویزان مهران، شهید گرانقدر مرادعلی فیضی در سال ۱۳۶۱ در عملیات رمضان در منطقه جنوب، شهید محمد کمری در سال ۱۳۶۳ در مهران و شهید معظم رستم یوسفی در سال ۱۳۶۳ در مهران به فیض والای شهادت نائل آمدند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337138
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور