رونمایی از سامانه استعلام وضعیت اخذ تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه شاهد
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۳
مراسم رونمایی از سامانه وضعیت اخذ وام صندوق قرض‌الحسنه شاهد با حضور جمعی از مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران در محل سالن کنفرانس این مجموعه برگزار شد.
رونمایی از سامانه استعلام وضعیت اخذ تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه شاهد
 
به گزارش «ایثار» اسلام کریمی مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد در این نشست گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا ارائه خدمات جدید برای جامعه ایثارگری در دستور کار قرار گرفت و سامانه استعلام وضعیت اخذ وام از طریق وب سایت و ارسال پیامک برای اعضای صندوق به منظور جلوگیری از مراجعه حضوری ایثارگران به شعب صندوق در دفاتر استانی و شهرستان‌ها راه‌اندازی شده است.
وی در ادامه افزود: این سامانه با ارسال کد ملی توسط عضو صندوق، اطلاعات کاملی درباره وضعیت وام، نوبت وام یا زمان مراجعه برای دریافت وام را ارائه می‌دهد و راه‌اندازی سامانه در راستای تحقق سیاست‌های ابلاغی حجت الاسلام و المسلمین شهیدی نماینده ولی فقیه و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ارائه خدمات با کیفیت بهتر به جامعه ایثارگران صورت گرفته است.
مدیر عامل صندوق قرض الحسنه شاهد درباره اعضای صندوق قرض الحسنه شاهد گفت: از ۴۵۲ هزار نفر ایثارگر عضو صندوق که شامل والدین معظم شهدا، جانبازان، خانواده جانبازان، آزادگان، همسران شهدا و فرزندان شهدا هستند، ۳۵۰ هزار نفر عضویت فعال دارند و می‌توانند تسهیلات دریافت کنند و تمام تلاش صندوق قرض‌الحسنه شاهد جلب رضایت ایثارگران عزیز است.
وی درباره فعالیت‌های فرهنگی صندوق قرض‌الحسنه شاهد افزود: کارکنان صندوق در فروردین ماه بیش از ۶۵ میلیون تومان از حقوق خود را برای مقابله با کرونا به حساب وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی واریز کردند و صندوق قرض‌الحسنه شاهد در راستای حضور در رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه در طرح اعطای کمک معیشت به ایثارگران بدون درآمد فعالانه شرکت کرد.
انتهای پیام/
 
کد مطلب: 337144
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...