داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
مدیر کل بنیاد هرمزگان
روز قدس ماندگارترین یادگار امام است
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۵۷
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، یکی از ماندگارترین یادگارهای حضرت امام(ره) است.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان در جلسه ای که چهارشنبه 31 اردیبهشت با مصطفی غلام پور فرماندار رودان در دفتر فرماندار داشت، ضمن تشکر از حمایت های ویژه غلام پور نسبت به ایثارگران گفت: خدمت به خانواده معظم شهدا، جانبازان و آزادگان افتخار و عزتی است که نصیب بنده های خاص و برگزیده می شود.
وی ادامه داد: اگر به دنبال تحقق اهداف بلند شهدا باشیم و یاد و نام آنها را در فراز و نشیب های زندگی فراموش نکنیم به واسطه شهدا بر مشکلات روزمره فائق می شویم.
ناوکی دغدغه اساسی بنیاد را بیکاری، ساماندهی گلزار شهدا، درمان، مسکن و زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا دانست و افزود: رفع این مسائل و مشکلات حمایت و نگاه مسئولیت پذیر مسئولان را می طلبد.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان با بیان اینکه در آستانه روز جهانی قدس هستیم، گفت: روز قدس یکی از ماندگارترین یادگارهای حضرت امام(ره) است.
وی افزود: هر چند ویروس کرونا باعث لغو راهپیمایی ها در اکثر شهرها شده است بی شک ایرانیان با روش های متفاوت، به علاوه با قلم هایشان در این روز بزرگ، به حمایت از مردم مظلوم فلسطین در فضای مجازی و رسانه ها ایثار می کنند.
گفتنی است؛ در این جلسه عبدالرضا سالاری رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودان حضور داشت.

انتهای پیام/
الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، یادگار امام، قدس، ماندگار، ماه رمضان، هرمزگان
کد مطلب: 337149
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور