برگزاری اولین جلسه معتمدین معین بنیاد در چابهار
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۵
به منظور بررسی مشکلات جامعه هدف، اولین جلسه معتمدین معین بنیاد چابهار در سال جاری در این شهرستان برگزار شد.
 
به گزارش ایثار سیستان و بلوچستان، به منظور بررسی و رفع مشکلات جامعه ایثارگری، اولین جلسه معتمدین معین بنیاد چابهار در محل اداره این شهرستان برگزار گردید. 
رییس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های چابهار کنارک با اعلام این خبر افزود: به منظور بررسی و مرتفع نمودن مشکلات جامعه هدف و همفکری و استفاده از ظرفیت ها و مشاوره های ایثارگران، اولین جلسه معتمدین معین در سال 99 برگزار شد.
رضایی در ادامه افزود: در این جلسه ایثارگران به بیان برخی مشکلات جامعه هدف پرداختند و طی آن مقرر گردید که این جلسات به صورت ماهانه و با هدف بررسی مشکلات و استفاده از ظرفیت ها و تواتمندی های ایثارگران در راستای مرتفع نمودن مشکلات جامعه هدف، پل ارتباطی میان جامعه هدف و بنیاد شهید و نیز اقدام به موقع بنیاد و استفاده از تمامی ظرفیت های موجود در سطح شهرستان در جهت کاهش مشکلات ایثارگران برگزار گردد.
وی معتمدین معین را بازوی توانمند بنیاد خواند و گفت: بررسی راه‌های توانمند‌سازی افراد و گروه‌های ایثارگری و حمایت از فعالیت‌های پژوهشی و اطلاع‌رسانی گروه‌های ایثارگری، مهم‌ترین وظایف معتمدین معین بنیاد شهید و امور ایثارگران است که امیدوارم با این هدف بتوانیم بتوانیم خدمات ارزنده تری به جامعه ایثارگری ارائه کنیم.
در پایان این جلسه احکام معتمدین معین تقدیم این عزیزان گردید.
انتهای خبر/
ابراهیم زینلی/ خبرنگار ایثار "وحدت" از شهرستان چابهار
تنظیم: مهدیه معظمی
کد مطلب: 337214