داخلی صفحه گیلان خبر
 
مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای «رمضان» در رشت برگزار شد
تاریخ انتشار : جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۸
مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای رمضان ( ناوچه کنارک) در مرکز آموزش تخصص های دریایی باقر العلوم(ع) نداجا در رشت برگزار شد.
 
به گزارش ایثار گیلان و به نقل از خبرگزاری مهر ، صبح دوشنبه مراسم گرامیداشت یاد و خاطره ۱۹ شهید ناوچه کنارک در مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقر العلوم (ع) نداجا در رشت با حضور جمعی از مسئولان شهرستان برگزار شد.
فرمانده مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد این شهدا، اظهار کرد: امنیت جمهوری اسلامی ایران مدیون شجاعت و رشادت افرادی است که از جان خود برای حفظ این امنیت گذشتند.
امیر دریادار دوم آریا شفقت رودسری با بیان اینکه فرموده رهبر معظم انقلاب یاد شهدا کمتر از شهادت نیست، گفت: برای رسیدن به امنیت و اقتدار و حفظ آن نیازمند از خودگذشتگی، شجاعت و ایثار هستیم و به واسطه همین از خودگذشتگی است فرزندان ایران اسلامی در امنیت کامل در بسیاری از حوزه‌ها حضور موفقی دارند.
وی با اشاره به اینکه بسیاری از شهدای ناوچه کنارک در این مرکز آموزش دیده‌اند، تصریح کرد: این شهدا با زبان روزه به درجه رفیع شهادت نائل شدند و این افراد از سرمایه‌های ما و نیروهای متخصص در حوزه خود بودند.
فرمانده مرکز آموزش‌های تخصصی‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا مرگ را پایان راه نداست و ادامه داد: همه ما روزی از این دنیا می‌رود اما خوش به سعادت کسانی که پایان زندگی عادی آنها با شهادت همراه باشد.
کد مطلب: 337280
 


 
 
خون شهدای هفتم تیر، پشتوانه حرکت و اقتدار
 

محبوب شهبازی؛ مشاور عالی و دستیار ویژه رییس بنیاد ...