داخلی صفحه البرز خبر
 
روز قدس روز صف آرایی همه مسلمانان در برابر ظلم ها، تجاوزها و خون ریزی های رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی است
تاریخ انتشار : جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۳
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پیامی ضمن گرامی داشت روز قدس گفت: روز قدس روز صف آرایی همه مسلمانان در برابر ظلم ها، تجاوزها و خون ریزی های رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی است.
روز قدس روز صف آرایی همه مسلمانان در برابر ظلم ها، تجاوزها و خون ریزی های رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی است
 
به گزارش ایثار واحد خبر استان البرز سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در پیامی ضمن گرامی داشت روز قدس گفت: روز قدس روز صف آرایی همه مسلمانان در برابر ظلم ها، تجاوزها و خون ریزی های رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی است.
متن این پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
تردیدی نیست که طبق فرموده امام خمینی (ره)، همچنان مسأله قدس اولین مسأله جهان اسلام و مسلمانان عالم است.تدبیر امام راحل (ره)، تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب و همبستگی همیشگی مردم در روز جهانی قدس موجب آن شده که با گذشت بیش از 70 سال از جنایت های وحشیانه رژیم متجاوز صهیونیستی، هر روز شاهد اضمحلال بیشتر این رژیم منحوس باشیم.
نامگذاری روز قدس موجب تغییر روند تحولات و رخدادهای مرتبط با فلسطین و دمیده شدن خونی تازه، در رگ های امت اسلامی است و سطح آن فراتر از منطقه و امت اسلامی، بلکه دارای بعدی بین المللیست و پیام و مفهوم آن هم فرا منطقه‌ای و جهانی است، این روز، میعادگاه نفی سلطه و ستیز با ظلم و اشغالگری است.
اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مسلمانان جهان و گرامیداشت این روز تاریخی و جهانی، با اقتدا به رهنمودهای  امام امت و رهبر کبیر انقلاب مدظله العالی حمایت از شجاعت و مقاومت ملت مظلوم فلسطین را بر خود فرض می داند.
2خرداد 1399
سلیمان رستمیان مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز
کد مطلب: 337289
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور