داخلی صفحه ایلام خبر
 
ایستادگی امروز جانبازان و خانواده هایشان ادامه ایثارگری دوران دفاع مقدس است
تاریخ انتشار : جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۰
مدیرکل بنیاد ایلام با تاکید بر ثبت خاطرات و بیان مشکلات جسمی جانبازان ۷۰ درصد برای نسل جوان و نوجوان، تصریح کرد: این ایستادگی و مقاومت امروز جانبازان و خانواده های آنان، ادامه ایثارگری های دوران دفاع مقدس است.
ایستادگی امروز جانبازان و خانواده هایشان ادامه ایثارگری دوران دفاع مقدس است
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ در آستانه سالروز آزادسازی خرمشهر اسدالله تولیده مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام و سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت‌ماه، ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی با جانبازان معزز ۷۰ درصد موسی احمد خانی و علی رحمانی دیدار کردند.
تولیده در این دیدارها ضمن گرامیداشت روز قدس، اظهار کرد: تجلیل از مقام والای جانبازان و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا، علاوه بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در حفظ روحیه ایثارگری رزمندگان دوران دفاع مقدس و همچنین تربیت نسل‌های بعدی کشور نقش بسزائی دارد، چرا که نسل جدید با ادامه این راه به قله های رفیع سعادت و سربلندی در عرصه های مختلف خواهند رسید.
وی در بخش دیگری از صحبت هایش به مشکلات جسمی جانبازان معزز ۷۰ درصد و رنج های آنان اشاره کرد و گفت: در کنار همه مشکلاتی که این عزیزان بخاطر مجروحیت دارند، باید از سختی هایی که خانواده های معظم آنان به ویژه همسرانشان بخاطر شرایط جسمی جانبازان ۷۰ درصد با ایثار و از خودگذشتگی تحمل می کنند نیز تجلیل کرد.
مدیرکل بنیاد ایلام با تاکید بر ثبت خاطرات و بیان مشکلات جسمی جانبازان ۷۰ درصد برای نسل جوان و نوجوان، تصریح کرد: این ایستادگی و مقاومت امروز جانبازان و خانواده های آنان، ادامه ایثارگری های دوران دفاع مقدس است که باید در جهت حفظ آن در جامعه تلاش شود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337301
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور