داخلی صفحه هرمزگان خبر
 
مدیر کل بنیاد هرمزگان
نظام اسلامی حامی تمام مسلمانان مظلوم جهان است
تاریخ انتشار : جمعه ۲ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۲
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان گفت: نظام اسلامی با دیدگاهی معنوی و دینی به تمام مسلمانان مظلوم جهان می نگرد.
 
به گزارش ایثار واحد هرمزگان، عطا ناوکی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان به مناسبت روز قدس، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مقاومت گفت: حضرت امام(ره) در مسائل و مواردی که مطرح می کرد، پیش بینی بسیار خوبی داشت و می دانست اگر روز قدس به فراموشی سپرده شود، به یقین مقاومت تضعیف خواهد شد.
وی با بیان اینکه اگر وحدت و انسجام مجاهدان فلسطینی کمرنگ شود، بی شک وحدت و انسجام سایر مسلمانان دنیا نیز کمرنگ می شود، افزود: حضرت امام(ره) با تدابیر عرفانی و اندیشه های ناب، آخرین جمعه ماهی که توأم با عبادت و بندگی خالصانه در پیشگاه پروردگار است را به عنوان روز ارزشمند قدس نامگذاری کرد.
ناوکی با اشاره به اینکه شاید دشمنان یکی از عوامل تحریک کننده مهم روز قدس را نظام جمهوری اسلامی ایران خطاب کنند، گفت: عامل اصلی انقلاب و انتفاضه فلسطین، خود مردم مقاوم این کشور هستند.
وی مقاومت و مبارزه علیه رژیم صهیونیستی را جزء باورهای ملی فلسطین دانست و گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز از این باور انقلابی و خداپسندانه پشتیبانی می کند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران هرمزگان ادامه داد: هر چند شکنجه ها، محدودیت ها و مشکلات عمیق و دردناکی توسط رژیم صهیونیستی به مردم مجاهد فلسطین وارد شده است، اما خوشبختانه ذره ای در اهداف و عقیده انقلابی آنها دلسردی و ناامیدی به وجود نیامده است.
ناوکی ضمن بیان اینکه یکی از آرمان های بزرگ سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی پیروزی کامل انتفاضه فلسطین، آزادی قدس و برگزاری نماز در آن مکان مقدس بود، افزود: ان شاءالله دنبال رو تفکر شایسته شهدای مقاومت، به ویژه تفکرات والای سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی باشیم.
وی با اشاره به این موضوع که هر چند به دلیل شیوع ویروس کرونا راهپیمایی فیزیکی در اکثر شهرها برگزار نمی شود، گفت: در راستای تحقق اهداف انقلابی مسلمانان جهان، ما نیز با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری قدم های مثبتی برخواهیم داشت.
این مقام مسئول با تأکید بر اینکه برای رسیدن به مقصد انقلابی باید همدلی و یکپارچگی حفظ شود، افزود: نظام اسلامی حامی تمام مسلمانان مظلوم جهان است و با دیدگاهی معنوی و دینی به آنها می نگرد.
گفتنی است؛ استان ‌هرمزگان بیش از یک هزار و 500 شهید، دو هزار و 861 جانباز و 341 آزاده تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.
انتهای پیام/

الهام اسلام پناه خبرنگار ایثار هرمزگان
کلمات کليدی: ایثار هرمزگان، نظام اسلامی، روز قدس، حامی مسلمانان، مقاومت، هرمزگان
کد مطلب: 337305
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور