داخلی صفحه گیلان خبر
 
دومین جلسه هماهنگی تجمیع یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت شهرستان رودسر برگزار شد
تاریخ انتشار : شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۶
 
امیر احمد اسکندری،رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودسر در این جلسه اظهار کرد:به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا،مراسم یادواره شهدای گرانقدر حرم و امنیت شهرستان رودسر به صورت تجمیعی و در دومین پنج شنبه مرداد ماه هر سال برگزار می گردد.
به گزارش ایثار گیلان،اسکندری بر ضرورت توجه به حفظ یاد و نام شهدا و ترفیع مقام و جایگاه آنان در جامعه تاکید کرد و افزود: تجمیع یادواره شهدا باعث می شود از هرگونه هزینه‌های اضافی پرهیز شود و تمام توان شهرستان برای برگزار یک مراسم آبرومند متمرکز گردد.
وی ادامه داد در سال گذشته اولین یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت شهرستان رودسر برگزار گردید و در سال جاری هم به امید پروردگار در دومین پنج شنبه مرداد ماه (نهم مرداد ماه)، دومین یادواره شهدای مدافع حرم و امنیت شهرستان رودسر به صورت حضوری یا مجازی (مطابق آخرین دستورالعمل ستاد ملی مقابله با کرونا) برگزار خواهد شد.
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان رودسر در این جلسه از عدم برگزاری مراسم جداگانه و انفرادی توسط خانواده های معظم شهدای مدافع حرم شهرستان تقدیر نمود و ابراز امیدواری کرد با همراهی سایر خانواده ها یکبار دیگر مطابق وصیت نامه شهدا شاهد همدلی و یکپارچگی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در سطح شهرستان رودسر باشیم.
لازم به ذکر است شهرستان رودسر سه شهید مدافع حرم و یک شهید مدافع امنیت را تقدیم انقلاب شکوهمند اسلامی نموده است.
"انتهای پیام"
کد مطلب: 337311
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور