صبر و استقامت والدین شهدا ستودنی است
تاریخ انتشار : شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۴
استاندار مرکزی در دیدار با والدین شهید رمضانعلی خسروانی، گفت: صبر و استقامت والدین شهدا ستودنی است.
صبر و استقامت والدین شهدا ستودنی است
 
به گزارش «ایثار»، در سالروز آزادسازی خرمشهر در عملیات غرور آفرین بیت المقدس و روز مقاومت و ایثار و پیروزی، استاندار مرکزی به همراه مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر به شهرستان فراهان با خانواده شهید والامقام رمضانعلی خسروانی دیدار و با اهدای لوح تقدیر از صبر و اسقامت این والدین گرانقدر تجلیل و تکریم کردند.
سید علی آقازاده استاندار در این دیدار بر تداوم راه و مسیر شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس تاکید کرد و گفت: آنچه موجب تقویت خدمتگزاری صادقانه و مسئولانه به مردم می شود تأسی‌ به سیره شهداست.
در ادامه مدیرکل بنیاد مرکزی  تصریح کرد: اقتدار میهن اسلامی به برکت استقامت شهدای عزیز در برابر دشمنان است و امروز هم مقاومت ملت ایران در برابر دشمنی‌های مستکبران عالم در ادامه درسی است که از شهدای عزیز برگرفته‌اند.
مرتضی انصاری فر بیان کرد: همه باید ادامه دهنده راه شهدا باشند و در پاسداری از ارزش‌های اسلام و انقلاب بکوشند.
وی گفت: جوانان و نوجوانان کشور پیوسته در راه شهدا و سعادتمندی حرکت می کنند و باید به روان شهدا به خاطر تربیت فرزندان مومن و متعهد درود فرستاد.
گفتنی است شهيد رمضانعلی خسروانی در ۱۱ دی ماه ۴۴ در روستای خسروان علیا شهرستان فراهان متولد و در تاریخ ۲۰ فروردین ۶۶ در منطقه عملیاتی قراویز قصر شیرین در اثر اصابت ترکش خمپاره دشمن بعثی به مقام والای شهادت نائل آمد.
انتهاي پيام/
کد مطلب: 337386
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور