تماس تلفنی بیش از ۱۲ هزار ایثارگر استان مازندران با مرکز هاتف
تاریخ انتشار : شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۵
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران گفت: بیش از۱۲۰۰۰ ایثاگر استان از طریق تلفن ۱۶۱۶ مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند.
تماس تلفنی بیش از ۱۲ هزار ایثارگر استان مازندران با مرکز هاتف
 
به گزارش «ایثار» هدایت مظلومی با بیان اینکه تلفن ۱۶۱۶ مرجع مستقیم پاسخگویی بنیاد به درخواست ها و مطالبات خانواده های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان است اظهار کرد: روان سازی و تسهیل در ارائه خدمات، جلوگیری از اتلاف وقت، رعایت حال جامعه ایثارگری به لحاظ شرایط جسمانی و سنی بویژه والدین عزیز شهدا، جانبازان، حفظ کرامت و عزت این قشر معزز، پیگیری اقدامات تا حصول نتیجه و ثبت درخواست ها مهمترین هدف تلفن ۱۶۱۶ در بنیاد مازندران است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران با اشاره به تماس تلفنی ۱۲ هزار و ۴۷۹ تن از جامعه معزز ایثارگری با خط ۱۶۱۶ از ابتدای سال ۹۹ تابحال گفت: از این مجموع، ۳ هزار و ۵۸۷ مورد ارتباطی، ۶ هزار و ۲۴۴ مورد اطلاع رسانی و ۲ هزار و ۶۴۸ مورد درخواست از سوی خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران در بخش درمان، اشتغال، تسهیلات، پیگیری نامه ها و ... بوده است.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در بخش دیگری از این گفتگو به سامانه برخط در بنیاد اشاره کرد و افزود: درخواست های ایثارگران استان پس از ثبت در این سامانه و کد رهگیری اخذ شده، بر اساس اولویت و شرایط در نوبت خدمات قرار می گیرند.
مظلومی تصریح کرد: تاکنون بیش از ۷۹ درصد از جامعه تحت پوشش این بنیاد درخواست خود را در سامانه بر خط ثبت کرده و کد رهگیری دریافت کردند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد هزار و ۸۴۹ خدمات در این سامانه ثبت شده است.
وی اضافه کرد: تکریم ارباب رجوع با هدف ارتقای دولت الکترونیک به منظور خدمت رسانی و افزایش رضایتمندی به جامعه معزز ایثارگری از رویکرد مهم سامانه برخط در بنیاد مازندران است.
مدیر کل بنیاد مازندران اظهار داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان و به منظور کاهش ترددها، ایثارگران عزیز درخواست های خود را از طریق این سامانه به روش غیر حضوری ارائه و پیگیری می کنند.
انتهای پیام/  
کد مطلب: 337408
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...