ارتباط تلفنی مدیرکل بنیاد کرمانشاه با خانواده شهدای «آزادسازی خرمشهر»
تاریخ انتشار : شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۰
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در گفت‌وگو با خانواده های معظم شهدا بر نقش مؤثر این عزیزان در خلق حماسه های بزرگ دوران دفاع مقدس تأکید کرد.
ارتباط تلفنی مدیرکل بنیاد کرمانشاه با خانواده شهدای «آزادسازی خرمشهر»
 
به گزارش «ایثار» در آستانه فرارسیدن سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری مدیرکل بنیاد استان با برقراری ارتباط تلفنی با ۱۰ خانواده شهید عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس با این عزیزان گفت‌وگو کرد.
 حجت‌الاسلام عسگری در این‌ ارتباط تلفنی ضمن دلجویی از این خانواده‌های ایثارگر، فتح خرمشهر را مقطعی بسیار حساس و سرنوشت‌ساز در تاریخ دفاع هشت‌ساله ایران اسلامی عنوان کرد و افزود: عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس شکوه و عظمت ایران مقتدر را به رخ جهانیان کشید و در این معرکه ماندگار، فرزندان برومند استان کرمانشاه در کنار دیگر مردان سلحشور این کشور حماسه‌ای تاریخی را به یادگار گذاشتند.
 مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: در این میان نقش شما خانواده‌های معظم و گران‌قدر نیز در خلق این حماسه و افتخارآفرینی‌ها بی‌نظیر بود، چراکه اگر رزمندگان عزیز با اطمینان خاطر در مقابل خصم زبون ایستادند و در جبهه‌های حق علیه باطل از نظام و کشور دفاع کردند یقیناً به خاطر وجود شما پدران، مادران و همسران بزرگواری بود که فضای خانه و خانواده را در کمال آرامش و آسایش مدیریت کردید.
حجت‌الاسلام عسگری ادامه داد: شما افتخار و سرمایه این نظام هستید و لذا امروز در شرایطی که متأسفانه کشور با بیماری کرونا درگیر شده وظیفه خود دانستیم علیرغم محدودیت‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در نظر گرفته‌شده، ضمن گرامی داشت یاد و خاطره حماسه‌آفرینی‌های شهدا و رزمندگان این عملیات ظفرمند، از طریق ارتباط تلفنی در خدمت خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر بوده و جویای احوال این عزیزان باشیم.
گفتنی است: استان کرمانشاه در عملیات غرورآفرین بیت‌المقدس که از دهم اردیبهشت ماه ۶۱ تا سوم خرداد سالروز آزادسازی شهر خرمشهر به طول انجامید تعداد ۴۰ پرستوی خونین بال را تقدیم آرمان‌های بلند نظام اسلامی کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337411