داخلی صفحه ایلام خبر
 
عملیات بیت المقدس باعث یاس و ناامیدی ارتش دشمن شد
تاریخ انتشار : يکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲
رئیس بنیاد ملکشاهی گفت: عملیات بیت المقدس یاس و ناامیدی را بر ارتش متجاوز بعث وارد آورد و بعد از این عملیات بود که پیروزیهای جبهه حق آغاز شد.
عملیات بیت المقدس باعث یاس و ناامیدی ارتش دشمن شد
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ خیدان جواهری رئیس بنیاد شهید وامور ایثارگران شهرستان در دیدار با خانواده های معظم شهیدان گرانقدر حسن ترابیده و صمیر معصومی که به مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر روز شنبه سوم خردادماه انجام شد، گفت: تاریخ هشت ساله دفاع مقدس مشحون از فداکاری، ایثار و ازخودگذشتگی است که اوج آن را می توان در عملیات آزادسازی خرمشهر که آغازی بر فتوحات رزمندگان اسلام بود به عینه دید.
وی افزود: در این عملیات رزمندگان اسلام یاس و ناامیدی را بر ارتش متجاوز بعث مستولی کردند و از این تاریخ پیروزیهای جبهه حق آغاز شد.
جواهری ادامه داد: این روز که بعنوان روز مقاومت، ایثار و پیروزی نامگذاری شده است، فرصت مغتنمی است برای قدردانی، سپاس و تجلیل از خانواده هایی که بهترین عزیزان و سرمایه های معنوی خود را برای حفظ نظام اسلامی تقدیم میهن کردند.
گفتنی است در این دیدارها محمد تاسمه فرماندار ملکشاهی، رسول مرادیانی فرمانده سپاه ناحیه ملکشاهی، سجاد میرزائی شهردار ملکشاهی و جمعی دیگر از مسئولان نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337446
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور