ارزش‌های دفاع مقدس قوام بخش نظام و سرچشمه تحرک در جامعه است
تاریخ انتشار : شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۹
استاندار قم بیان کرد: برای مواجهه با هر گونه شرایطی در آینده نیاز داریم ارزش‌هایی همچون ایثار و شهادت طلبی و فداکاری را در جامعه زنده نگهداریم زیرا ما مدیون خون شهدا هستیم و حفظ این ارزش ها سرچشمه تحرک و فعالیت و قوام بخش نظام و موجب کارآمدی دولت ها بوده و خواهد بود.
ارزش‌های دفاع مقدس قوام بخش نظام و سرچشمه تحرک در جامعه است
 
به گزارش «ایثار»، بهرام سرمست در نشست ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس که با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم امروز شنبه در سالن کرامت استانداری برگزار شد، با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر‌ اظهار داشت: تشکیلات اجرایی ستاد برای گرامیداشت چهلمین سالگرد حماسه دفاع مقدس و سوم خرداد بر اساس دستورالعمل و ابلاغیه ای است که از طریق سلسله مراتب از ستاد کل و وزرات کشور ابلاغ شده و بایستی کمیته‌های هفتگانه این ستاد حتما تشکیل شود.
وی افزود: ما امسال رخداد مهم برگزاری کنگره ملی شهدای استان قم را در پیش داریم و آن را به طور ویژه برگزار خواهیم کرد و انتظار داریم در هر یک از برنامه هایی که در استان برگزار می شود، جایگاه ویژه قم حفظ شود.
سرمست تاکید کرد: قم خاستگاه انقلاب است و ماهیت بین المللی و ملی دارد و برنامه های در نظر گرفته شده حتما بازتاب ملی و بین المللی خواهد داشت و ضرورت دارد این برنامه ها در تراز جایگاه قم اجرا شود.
وی افزود: قم در دوران انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و جریان دفاع از حرم های اهل بیت(ع) شاهد ایثارگری ها و از جان گذشتگی‌های بی‌بدیلی بود و طی ماه‌های اخیر نیز در بحث کنترل شیوع کرونا، علیرغم تحریم‌ها صحنه‌های ارزشمندی از فداکاری خلق شد.
استاندار قم بیان کرد: برای مواجهه با هر گونه شرایطی در آینده نیاز داریم ارزش‌هایی همچون ایثار و شهادت طلبی و فداکاری را در جامعه زنده نگهداریم زیرا ما مدیون خون شهدا هستیم و حفظ این ارزش‌ها سرچشمه تحرک و فعالیت و قوام بخش نظام و موجب کارآمدی دولت ها بوده و خواهد بود.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337497
 


 
 
سالروز آزادی خرمشهر: روز مقاومت، ایثار و پیروزی
 

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدعلی شهیدی؛ نماینده ...