داخلی صفحه ایلام خبر
 
آزادسازی خرمشهر معجزه ای الهی و نماد ایستادگی مردم است
تاریخ انتشار : دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۰۶
رئیس بنیاد دهلران آزادسازی خرمشهر را معجزه ای الهی و نماد ایستادگی مردم مسلمان ایران دانست و افزود: این پیروزی با ایثار و فداکاری جوانان مؤمن و برومند این سرزمین که جانشان را در طَبق اخلاص گذاشته و حماسه‌های بی‌بدیل را خلق کردند، حاصل‌شده است.
آزادسازی خرمشهر معجزه ای الهی و نماد ایستادگی مردم است
 
به گزارش ایثار از ایلام؛ به مناسبت سالروز عملیات بیت المقدس و با حضور محمود خدائی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان دهلران با جمعی از خانواده های معظم شهیدان شهرستان دهلران دیدار کرد.
خدائی در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا آزادسازی خرمشهر را معجزه ای الهی و نماد ایستادگی مردم مسلمان ایران دانست و افزود: این پیروزی با ایثار و فداکاری جوانان مؤمن و برومند این سرزمین که جانشان را در طَبق اخلاص گذاشته و حماسه‌های بی‌بدیل را خلق کردند، حاصل‌شده است.
 وی با بیان اینکه آسایش و امنیتی که امروز در کشور وجود دارد، حاصل خون شهیدان است، اظهارداشت: همه ما مدیون خانواده شهدا هستیم و دیدار با خانواده شهدا، ارج نهادن به مجاهدت‌های بهترین فرزندان این مرزوبوم، یعنی شهدا است.
گفتنی است در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین سید محسن موسوی امام جمعه دهلران، علی آبدونی فرمانده سپاه ناحیه دهلران و جمعی دیگر از مسئولان نیز حضور داشتند.
انتهای پیام/
کد مطلب: 337571
 


 
 
جامعه ایثارگری و مطالبات قانونی
 

دکتر حمید ضیایی پرور